Kwiatek od LOTTO

Kwiatek od LOTTO

Jeśli chcesz być oryginalny i lubisz zdrapki, to podaruj żonie, mamie, siostrze czy przyjaciółce „Kopalnię szafirów”. Dodatkowo w Dniu Kobiet, czyli już w najbliższy piątek, w wybranych punktach sieci LOTTO wraz z tą zakupioną zdrapką otrzymasz kwiatek. Oznacza to, że obdarowana przez Ciebie osoba otrzyma nie tylko piękny pachnący symbol miłości, sympatii czy po prostu pamięci, ale także szansę na wygranie nawet 75 000 zł.   

Jak już Państwo wiecie, nasza akcja promocyjna pt.: 8 marca, kup Kopalnię Szafirów - dostaniesz kwiatek od Lotto, zostanie przeprowadzona wyłącznie w Dniu Kobiet. Tylko w tym wyjątkowym dniu do „Kopalni szafirów”, jednej z najpopularniejszych zdrapek wśród Pań, w wybranych punktach LOTTO będzie dołączany prezent w postaci kwiatu.   

A co jest do wygrania w tej zdrapce? Otóż czekają na Państwa m.in. dwie wygrane po 75 000 zł oraz cztery po 5 000 zł. Na każdym losie jest aż 8 szans na wygraną.

Lista punktów sprzedaży, w których zostanie przeprowadzona akcja, jest dostępna tu. Kwiaty będą dołączane do „Kopalni Szafirów” do wyczerpania zapasów.

Wszystkim Paniom w dniu ich Święta życzymy zarówno szczęścia w miłości, jak i wiosny w sercu oraz tysięcy powodów do uśmiechów każdego dnia! Wszystkiego dobrego i wielu wygranych! 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na