Prawdziwe mobilne LOTTO

Prawdziwe mobilne LOTTO

Szukasz informacji o wynikach losowań gier LOTTO? Chcesz poznać wysokość swojej wygranej czy dowiedzieć się gdzie jest najbliższa kolektura? Nic prostszego, dzięki nowej aplikacji m.LOTTO odpowiedzi na te pytania znajdziesz we własnym telefonie.

 

To rozwiązanie technologiczne jest odpowiedzią na potrzeby miłośników gier liczbowych, którzy wszelkie niezbędne dane dotyczące ich ulubionych produktów LOTTO chcą mieć zawsze pod ręką. Aplikacja jest dostępna na telefony z systemami: Android (2.2 i nowszy), Symbian (S60^5 i nowszy), iOS oraz na telefonach obsługujących Javę. Można ją bezpłatnie pobrać ze strony m.lotto.pl bądź znaleźć bezpośrednio w Google Play, Ovi Store i App Store.

Przejdźmy do szczegółów. Informacją podaną w pierwszej kolejności po otwarciu aplikacji jest lista najwyższych wygranych oraz oferowane przez LOTTO nowości. Z głównego ekranu łatwo można przejść do zakładek gier LOTTO. Dzięki zastosowaniu intuicyjnej nawigacji po prostu nie da się zabłądzić. Wybierając interesującą nas grę korzystamy z informacji o aktualnych wynikach jej losowań, wysokościach wygranych oraz wszystkich wynikach archiwalnych. Dla każdej z gier LOTTO zastosowało ten sam układ graficzny, pozwalający na szybki dostęp do informacji bez ich poszukiwania.

Do dyspozycji grających jest także wyszukiwarka kolektur. Funkcja ta pozwala na znalezienie wszystkich najbliższych punktów sprzedaży sieci LOTTO. To oznacza, że z m.LOTTO w telefonie można wyjechać na wakacje w każdy zakątek Polski, i to bez obaw, że w razie potrzeby nie znajdzie się najbliższej kolektury. Nawet Graczy nie wyjeżdżających na wakacje nie pozostawimy bez pomocy – w przypadku wystąpienia problemu, należy skorzystać z formularza zgłoszeniowego, a specjaliści LOTTO pomogą!

Udostępniając tę bezpłatną aplikację LOTTO stara się połączyć rzetelny przekaz z szybkością działania, oszczędzając przy tym czas Klientów. Należy jednak pamiętać, że aplikacja wykorzystuje dostępne połączenia internetowe do pobierania danych, dlatego też przed rozpoczęciem korzystania warto sprawdzić stawki za usługi internetowe u swojego operatora.

LOTTO będzie rozwijać aplikację poprzez dodawanie nowych funkcjonalności.

* * *

Totalizator Sportowy, oferujący pod marką LOTTO gry liczbowe i loterie pieniężne, jest obecny na polskim rynku od 56. lat. Dysponuje jedną z największych sieci sprzedaży działającą w czasie rzeczywistym. Z badań CBOS z 2010 roku wynika, że w gry liczbowe LOTTO gra 39,4% dorosłych Polaków, a w samą grę Lotto 36,9%.

Wejdź na stronę www.m.lotto.pl


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na