Główna wygrana w Ekstra Pensji w Szczecinie i „szóstka” w Lotto Plus we Wrocławiu

Główna wygrana w Ekstra Pensji w Szczecinie i „szóstka” w Lotto Plus we Wrocławiu

Weekendowe losowania gier LOTTO przyniosły dwie główne wygrane – w Ekstra Pensji i Lotto Plus. Pierwsza z nich, czyli 5000 zł wypłacane każdego miesiąca przez 20 lat padła w Szczecinie, a druga – okrągły milion w Lotto Plus – została odnotowana we Wrocławiu.

Czas na szczegóły. Główna wygrana w Ekstra Pensji padła w piątek. Do szczęścia naszemu Graczowi wystarczył jeden zakład za 5 zł na chybił trafił zawarty w punkcie LOTTO przy ul. Niemcewicza 20. Dodajmy, że jest to druga główna wygrana w Ekstra Pensji odnotowana w Szczecinie. Pierwsza padła nieco ponad miesiąc temu (2 kwietnia 2017 r.). Przypomnijmy jeszcze sześć wylosowanych 5 maja liczb: 5, 7, 14, 30, 34 oraz 2.

Sobotnia wygrana w Lotto Plus padła we wrocławskiej kolekturze przy ul. Horbaczewskiego 4-6. Nowy Lottomilioner kupił tu pięć zakładów gry za 20 zł. W jednym z nich znalazł się zestaw sześciu wylosowanych 6 maja w Lotto Plus liczb: 1, 3, 5, 20, 23, 40.

Przy okazji przypominamy, że już jutro zagramy nawet o 15 000 000 zł w Lotto oraz o 1 000 000 zł w Lotto Plus. Losowania obu gier odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w internecie na stronie www.lotto.pl. Z kolei losowania Ekstra Pensji możemy oglądać o tej samej godzinie każdego dnia.

Zapraszamy do punktów LOTTO!
 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na