Szczęśliwe losowanie Ekstra Pensji! Padły aż trzy główne wygrane!

Szczęśliwe losowanie Ekstra Pensji! Padły aż trzy główne wygrane!

To było wyjątkowe losowanie! 100., 101. oraz 102. główna wygrana w historii Ekstra Pensji powędrowała do Graczy, którzy zagrali w Warszawie, w Żórawinie na Dolnym Śląsku oraz… ponownie w Warszawie! Co ciekawe, szczęście w stolicy przyniosła ta sama kolektura!

Bez drugiego etatu, poszukiwania pracy, składania CV – taką szansę na pewny miesięczny dochód daje główna wygrana w Ekstra Pensji. Po wczorajszym losowaniu do listy osób, które co miesiąc przez 20 lat będą otrzymywać „pensję” w wysokości 5000 zł, dołączyły kolejne trzy!

Przejdźmy do szczegółów wczorajszych wygranych. 

Zacznijmy od Warszawy i od dwukrotnego trafienia głównej wygranej w tej samej kolekturze. Sytuacja taka zdarzyła się już po raz drugi w historii Ekstra Pensji (pierwszy raz – 8 lipca 2016 roku w Malborku). Tym razem wyjątkowy punkt LOTTO mieści się właśnie w stolicy przy ulicy Bohaterów Warszawy 13. Szczęśliwymi liczbami okazały się: 7, 14, 17, 24, 32 oraz 1. W obu przypadkach wygrane padły na samodzielnie wybrane liczby. Jeśli obie wygrane trafiły do tej samej osoby, to czeka ją wspaniałe dwadzieścia lat życia, bowiem każdego miesiąca będzie otrzymywała podwójną „ekstra pensję” w wysokości 10 000 zł. Liczby, które padły we wczorajszym losowaniu, zawierał również kupon Gracza, który zagrał w kolekturze przy Al. Niepodległości 8a w miejscowości Żórawina (woj. dolnośląskie). Serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że to nie koniec wielkich emocji! Już dzisiaj w Lotto do wygrania będzie nawet 18 000 000 zł! Zapraszamy do obejrzenia transmisji losowania o godz. 21:40 na antenie TVP INFO oraz na stronie www.lotto.pl.


 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na