Trzy „szóstki” na koniec starego roku i Ekstra Pensja na początek 2017 roku.

Trzy „szóstki” na koniec starego roku i Ekstra Pensja na początek 2017 roku.

To był szczęśliwy dla Graczy przełom roku. Sylwestrowe losowania przyniosły wyniki w postaci dwóch „szóstek” w Lotto i „szóstki” w Lotto Plus, a noworoczne zakończyły się wielką wygraną w Ekstra Pensji. Dodajmy, że ostatniego dnia 2016 roku padły też trzy „piątki” w Mini Lotto, a 1 stycznia – kolejna główna wygrana w tej grze. 

Czas na szczegóły weekendowych losowań. Każda z dwóch odnotowanych w sobotę „szóstek” w Lotto jest warta 5 541 886,90 zł. Pierwsza z nich padła w Redzie (punkt LOTTO przy ul. Młyńskiej 16c), a druga w Miasteczku Śląskim (ul. Śląska 33). Osoba grająca w Redzie wybrała metodę na chybił trafił, natomiast drugi z Lottomilionerów sam wytypował szczęśliwe liczby. Co ważne zagrał systemem, zaznaczając siedem zamiast sześciu liczb na blankiecie, dzięki czemu zwiększył szanse na wygraną. Jak już wiemy, szczęście mu dopisało. Dodajmy, że jest to pierwsza tak wysoka wygrana w Miasteczku Śląskim, dzięki której znalazło się ono na liście miejscowości, w których grają Lottomilionerzy. Wróćmy jeszcze do Redy. Rekord wysokości wygranej został tu ustanowiony 27 września 2011. Było to aż 28 083 296,60 zł. Ciekawe jest także to, że w tym mieście padła wcześniej wielka sylwestrowa wygrana. Miało to miejsce w 2009 roku. Ktoś wygrał wtedy 6 534 667,40 złotych.

A teraz kilka słów o „szóstce” w Lotto Plus. Milion złotych wygrała osoba, która odwiedziła płocką kolekturę przy ul. Wyszogrodzkiej 140. Aby trafić na listę Lottomilionerów wystarczył zakład na chybił trafił i jak zawsze niezbędne szczęście.

Pierwsza wysoka noworoczna wygrana w Ekstra Pensji padła w Poznaniu. Kwotą 5 000 zł wypłacaną każdego miesiąca przez 20 lat będzie się cieszyła osoba, która gościła w poznańskim punkcie LOTTO przy ul. Umultowskiej 2. To czwarta taka wygrana odnotowana w tym mieście.

Jak wspomnieliśmy na początku, 31 grudnia 2016 r. padły trzy „piątki” w Mini Lotto. Każda z nich o wartości 122 615,50 zł. Pierwsza w Kobierzycach (ul. Robotnicza 3), druga w Porębie (ul. Ludowego Wojska Polskiego 28B,), a trzecia w Mikołowie (ul. Młyńska 13A). Pierwsza tegoroczna „piątka” (129 743,00 zł) padła w Bydgoszczy (ul. Lenartowicza 2A).

Życzymy wysokich wygranych!

Trzy „szóstki” na koniec starego roku i Ekstra Pensja na początek 2017 roku.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na