Trzy wielkie wygrane w weekend!

Trzy wielkie wygrane w weekend!

Ostatni weekend stycznia przyniósł nam aż trzy wielkie wygrane! W piątek w miejscowości Komańcza odnotowaliśmy główną wygraną w Ekstra Pensji w wysokości 5000 złotych miesięcznie wypłacanych przez 20 lat, w sobotę 2 miliony złotych w Lotto w Zielonej Górze, a w niedziele szczęście ponownie uśmiechnęło się do Gracza w Ekstra Pensji – tym razem główna wygrana padła w Gomunicach.

Zacznijmy od „szóstki” w Lotto, która padła w Zielonej Górze. Szczęśliwcowi, który zagrał w kolekturze przy ulicy Ogrodowej 30 wystarczyło zawarcie dwóch zakładów na chybił trafił. Dzięki liczbom 8, 11, 20, 26, 37, 48 z wygraną w wysokości 2 milionów złotych trafia on na listę Lottomilionerów! Gratulujemy! Dodajmy, że jest to szósta „szóstka”, jaka padła w Zielonej Górze.

Przejdźmy do dwóch głównych wygranych w Ekstra Pensji – obydwie w wysokości 5000 złotych miesięcznie wypłacanych przez 20 lat. W piątek szczęście uśmiechnęło się do Gracza, który zagrał w miejscowości Komańcza na Podkarpaciu. Szczęśliwymi liczbami w piątkowym losowaniu okazały się: 5, 10, 13, 15, 21 oraz 2. Niedziela należała natomiast do szczęśliwca, który wytypował liczby 7, 16, 23, 28, 35 oraz 1 w punkcie LOTTO przy ulicy Witosa 20 w Gomunicach (województwo łódzkie). Również gratulujemy!

Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, natomiast szanse na główną wygraną w Ekstra Pensji mamy w środy, piątki oraz niedziele. Losowania odbywają się o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w Internecie na stronie www.lotto.pl.

Zapraszamy do Punktów LOTTO!

 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na