Eurojackpot w Polsce! W piątek zagramy nawet o 127 000 000 zł!

Eurojackpot w Polsce! W piątek zagramy nawet o 127 000 000 zł!

Już w najbliższy piątek czeka nas historyczne losowanie gry Eurojackpot, w którym po raz pierwszy będą uczestniczyć Gracze z Polski! Za kilkadziesiąt godzin przekonamy się, czy padnie główna wygrana, która może wynieść nawet 127 000 000 złotych.

Zasady gry w Eurojackpot są bardzo proste. Wystarczy wytypować łącznie siedem  liczb – 5 z 50 oraz 2 z 10 liczb. Można to zrobić skreślając je samodzielnie na blankiecie albo grając na chybił trafił. Losowania odbywają się raz w tygodniu, w piątki, w godzinach 20:00 - 21:00 w Helsinkach. Przeprowadzane są przez fińską loterię Veikkaus Oy. Retransmisja losowania dostępna będzie na stronie www.lotto.pl. Cena zakładu wynosi 12,50 zł.

Eurojackpot oferuje 12 stopni wygranych. Warto podkreślić, że wygrane odnotowane w Polsce mogą zostać powiększone o ewentualną nadwyżkę z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro. Oznacza to, że nasi Gracze mają szansę na wyższe wygrane niż w innych krajach, w których dostępna jest gra!

Warto podkreślić, że także w grze Eurojackpot nasi Gracze nadal będą wspierali rozwój polskiego sportu oraz kultury narodowej. Z ceny każdego zakładu 2,50 zł trafi na fundusze celowe, w tym około 1,80 zł zostanie przekazane na Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej, a 0,50 zł zasili Fundusz Promocji Kultury. Dzięki ustawowym dopłatom w latach 1994-2016 Gracze LOTTO przekazali około 10,6 mld złotych na rozwój sportu, a 1,9 mld złotych na kulturę narodową.

Zapraszamy do Punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na