KASKADA – Sprawdź, jak łatwo wygrywać! Nowa gra LOTTO.

KASKADA – Sprawdź, jak łatwo wygrywać! Nowa gra LOTTO.

Już w najbliższą niedzielę rusza sprzedaż nowego produktu LOTTO – KASKADY. Jest to wymarzona gra dla tych wszystkich, którzy lubią wygrywać, bo w przypadku KASKADY prawdopodobieństwo wygranej wynosi 1:4,5, a zatem najwięcej spośród wszystkich (poza zdrapkami) produktów LOTTO. Los kosztuje 2 zł, a wygrać można nawet 250 000 zł.

Jestem przekonany, że Kaskada znajdzie wierne grono miłośników. To bardzo ciekawa propozycja szczególnie dla tych, którzy chcą wygrywać nie inwestując zbyt wiele w grę.- powiedział Sławomir Dudziński, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

Jak grać w Kaskadę? Na zakupionym losie są dwa zestawy niepowtarzalnych kombinacji losowo wybranych przez terminal liczb ze zbioru od 1 do 24 (drugi zestaw zawiera te liczby od 1 do 24, które nie pojawiły się w pierwszym). Wygrywa się, jeśli w losowaniu trafionych zostanie 8, 9, 10, 11, 12 liczb w jednym zestawie. Główna wygrana 250 000 zł przypadnie osobie, która trafi 12 liczb. Z kolei za 11 trafień otrzymujemy 1000 zł, za 10 – 25 zł, za 9 – 8 zł, a za 8 – 2 złote. Losy loterii sąoferowane w transzach po 1.352.078 sztuk. Losowania KASKADY odbywają się od poniedziałku do soboty włącznie.

Główną wygraną można odebrać, oczywiście za zwrotem losu, w jednym z 17 oddziałów Totalizatora Sportowego. Mamy na to 60 dni licząc od następnego dnia po losowaniu. Pozostałe wygrane można odebrać zarówno w kolekturach, jak i oddziałach Totalizatora.

Więcej informacji w zakładce Kaskada, która pojawi się www.lotto.pl już w niedzielę (8 maja).

Sprawdź, jak łatwo wygrywać!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na