Jak grać w Keno?

Co 5 minut szansa na wygraną! 
Masz wolną chwilę? Może to właśnie najszczęśliwsza
chwila w Twoim życiu.
 

Jak grać w Keno?

 

Wybierz sposób gry

 


W Keno możesz zagrać wypełniając blankiet i przekazując go sprzedawcy, podając swoje liczby słownie lub też prosząc sprzedawcę o zakład na chybił trafił.

 
 
 
Wybierz liczby
 
 
 
W Keno możesz wybrać od 1 do 10 liczb ze zbioru 1-70. Losowanych jest 20 liczb. Zdecyduj, ile liczb chcesz obstawić – maksymalnie 10. Od wyboru ilości obstawianych liczb zależy wysokość wygranej i szansa na jej trafienie, jednak niezależnie ile liczb wybierasz, nie ma to wpływu na cenę. Jeśli wiesz, które liczby chcesz obstawiać - zaznacz je na blankiecie. Jeśli nie masz swoich liczb – zagraj na chybił trafił.
 

Określ stawkę

 


W Keno możesz wybrać stawkę, za jaką grasz - czyli kwotę, jaką chcesz postawić na każde losowanie. Stawkę możesz zwielokrotnić od 1 do 10 razy. Większa stawka oznacza wyższą cenę gry, ale również tyle samo razy wyższe wygrane. Przykładowo: grając za 2 zł i obstawiając 10 liczb możesz wygrać 200 tys. zł. Jeżeli zagrasz ze stawką 10 – zapłacisz 20 zł, ale będziesz już grać o 2 000 000 zł!

Zaznacz wybraną stawkę na blankiecie lub wskaż ją sprzedawcy.
 

 

Sprawdź wyniki

 


Losowania możesz oglądać na monitorach w większości punktów LOTTO. Wyniki sprawdzisz również na www.lotto.pl lub w każdym punkcie LOTTO.

Graj na wiele losowań
 

 

Keno jest losowane co 5 minut, codziennie w godzinach od 6:45 do 21:30. Tylko od Ciebie zależy, w ilu kolejnych losowaniach chcesz wziąć udział. Każde następne losowanie to dodatkowa gra, a więc również nowa szansa na wygraną! Możesz zagrać na maksymalnie 30 kolejnych losowań.

Zaznacz liczbę losowań na blankiecie lub wskaż ją sprzedawcy.
 

 

Odbierz wygraną

 


Jeśli Twój zestaw liczb okazał się szczęśliwy, podaj kupon sprzedawcy, który wypłaci Twoją wygraną lub też poinformuje Cię, gdzie możesz ją odebrać.

Odbierz kupon

 

Po zapłaceniu za grę otrzymasz od sprzedawcy kupon Keno. Znajdą się na nim Twoje liczby, ilość i numery losowań, w których będą brały udział oraz wysokość stawki. Kupon jest jedynym dowodem udziału w grze.

 

 

Zagraj ponownie

 


Daj swoim liczbom kolejną szansę! Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny, jak kupon oryginalny: z tą samą grą, liczbą i rodzajem zakładów, zestawem numerów oraz liczbą losowań. Opcja „Zagraj ponownie” działa tylko dla kuponów nie starszych niż 90 dni.

Ile można wygrać?

 

Wysokość wygranej dla Keno za podstawową stawkę

 

Cena kuponu

 

 

 

 

Cena kuponu: 2 zł

Pobierz regulamin gry Keno

Pobierz informację uzupełniającą do regulaminu gry Keno obowiązującą do 30.04.2014

Pobierz informację uzupełniającą do regulaminu gry Keno obowiązującą od 01.05.2014