Dwie główne wygrane w Lotto Plus!

Dwie główne wygrane w Lotto Plus!

O tym, że warto dołożyć złotówkę do zakładu Lotto i tym samym pomóc swojemu szczęściu przekonało się dwóch naszych Graczy, którzy zagrali w miejscowościach: Kazimierza Wielka (woj. świętokrzyskie) oraz Trzemeszno (woj. wielkopolskie). Po wczorajszym losowaniu każdy z nich posiada kupon o wartości jednego miliona złotych! Szczęśliwymi liczbami okazały się: 3, 9, 17, 25, 34, 47.

Dla obydwu naszych Graczy do zdobycia upragnionej „szóstki” w Lotto Plus wystarczyło zawarcie po kilka zakładów na chybił trafił. W miejscowości Kazimierza Wielka szczęśliwym okazał się punkt LOTTO przy ulicy Kolejowej 134, a w Trzemesznie kolektura przy Placu Św. Wojciecha. Dodajmy, że to nie pierwsza tak wysoka wygrana, jaka padła w tej kolekturze w Trzemesznie. 13 września 2015 roku odnotowano tam główną wygraną w Ekstra Pensji. Szczęśliwcom gratulujemy!

Przypominamy, że to jednak nie koniec emocji. Już w najbliższą sobotę zagramy w Lotto o 5 000 000 zł, a w Lotto Plus o gwarantowany 1 000 000 zł.  Losowania odbywają się o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w  na stronie www.lotto.pl.

Zapraszamy do Punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na