Od 6 września „trójka” w Lotto będzie większa

Od 6 września „trójka” w Lotto będzie większa

Począwszy od losowania 6 września za trafienie „trójki” będzie można odebrać 24 złote zamiast dotychczasowych 20 zł. Takie rozwiązanie testowane będzie do końca roku. Jeżeli przypadnie Graczom do gustu, „trójka” za 24 złote zostanie wprowadzona na stałe.

Lotto to gra dla tych, którzy celują w największe wygrane. Pojedynczy zakład kosztuje 3 złote a podczas kumulacji „szóstki” sięgają nawet dziesiątek milionów. Rekordowe 24,6 miliona złotych trafione w ubiegłym roku w Elblągu pozwoliło zapewne spełnić niejedno marzenie. Najbardziej powszechne jednak są wygrane odbierane za trafienie „trójki” – przy każdym losowaniu jest ich zazwyczaj kilkadziesiąt tysięcy.

LOTTO powiększa wygraną za „trójki” na wniosek Graczy. W uwagach zgłaszanych w bezpośrednich kontaktach i w wymienianej korespondencji zwracali uwagę, że wypłata za trafione trzy liczby nie wystarcza na zawarcie ośmiu zakładów na kolejne losowanie. Przypomnijmy, że blankiet Lotto liczy właśnie osiem pól, na których zaznaczamy 6 z 49 liczb. Trafienie nawet jednej „trójki” daje naszym Graczom radość i poczucie szczęścia. Od 6 września radość wygrywania „trójek” będzie większa. Eksperyment potrwa do końca roku i zostanie wprowadzony na stałe jeżeli rozwiązanie to usatysfakcjonuje Graczy.

Wchodząca w życie od losowania w Studio LOTTO 6 września zmiana jest jedynie modyfikacją istniejącej struktury wygranych. Cena zakładu pozostaje na dotychczasowym poziomie. Zatem za trafienie nowej, większej „trójki” Gracz otrzyma równowartość ośmiu zakładów. Jedna trafiona trójka to teraz osiem kolejnych szans na główną wygraną w Lotto i spełnienie nawet największych marzeń!

Zmiana wejdzie w życie od losowania we wtorek, 6 września. Warto jeszcze dodać, że zakłady Lotto na kilka losowań, zawarte przed 6 września, będą rozliczane na dotychczasowych zasadach.

Podstawowa zasada przyszłych Lottomilionerów jest niezmieniona. Na pytanie co można zrobić aby szczęście uśmiechnęło się właśnie do nas odpowiedź jest tylko jedna, należy trafnie wytypować w Lotto 6 z 49 liczb. Owe 6 liczb może też za Państwa wytypować Lottomat. Przypomnijmy, że losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty na antenie TVP Info i na www.lotto.pl o godzinie 22:15. Cena jednego zakładu Lotto wynosi 3 złote, a nagrodę można odebrać w jednym z 17 Oddziałów Totalizatora Sportowego.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na