W sobotę zagramy o rekordową wygraną w Lotto Kumulacja może wynieść nawet 35 mln zł

W sobotę zagramy o rekordową wygraną w Lotto Kumulacja może wynieść nawet 35 mln zł

Kolejne losowanie Lotto nie przyniosło głównej wygranej. Dzięki temu, podczas najbliższego losowania w sobotę 3 listopada, może paść rekordowa jednostkowa wygrana za poprawne wytypowanie sześciu liczb: nawet 35 milionów złotych. To już kolejna tak wysoka kumulacja w tym roku.

W czwartkowym losowaniu pula za trafienie „szóstki” wynosiła ponad 28,5 miliona zł. Jednak i tym razem żadnemu z Graczy nie udało się jej wytypować. Gdyby tak się stało nasz nowy Lottomilioner znalazłby się na 4 pozycji najwyższych wygranych w Lotto. Teraz jest szansa na zdobycie pierwszego miejsca na tej liście. W najbliższą sobotę przewidywana pula na najwyższą wygraną może sięgnąć nawet 35 milionów zł. Przypomnijmy, że dzisiaj rekord należy do Gracza z Gdyni, który w lutym br. wygrał 33,7 mln zł. Do tej pory w historii Lotto padły tylko dwie wygrane powyżej 30 milionów złotych.

Ostatnie losowanie nie przyniosło także głównej wygranej w Lotto Plus. Od wprowadzenia dodatkowego losowania (15 września br.) tylko w dwóch losowaniach: 25 i 27 października br. gracze sięgnęli po 1 milion złotych (odpowiednio: w Busku Zdroju i w Łodzi). Aby nasze liczby wzięły udział w losowaniu Lotto Plus wystarczy dopłacić 1 zł do normalnego zakładu Lotto.

Rekordowe kumulacje przynoszą wielkie wygrane naszym Graczom. Dzięki nim zyskuje także polski sport i kultura. Z każdej złotówki przeznaczonej na gry w LOTTO 19 gr przeznaczane jest na wsparcie tych dwóch jakże ważnych dziedzin życia. Jak ogromne są to środki? Tylko w tym roku (od 1 stycznia do końca września) Totalizator Sportowy wsparł sport i kulturę kwotą 576 884 905,00 zł.

Do kogo trafi rekordowa wygrana? Ostatnio szczęście uśmiechało się do osób grających w łodzkiem i na Dolnym Śląsku. Już dzisiaj zachęcamy do obejrzenia losowania Lotto w najbliższą sobotę 3 listopada o godz. 22. na antenie TVP Info oraz na www.lotto.pl.

 

Zapraszamy do punktów LOTTO!