Multi Multi – tymczasowe wstrzymanie wypłaty wygranych (aktualizacja z godz. 16:00)

Multi Multi – tymczasowe wstrzymanie wypłaty wygranych (aktualizacja z godz. 16:00)

W związku z problemami informatycznymi systemu rozliczeń dla gry Multi Multi wstrzymane zostały wypłaty wygranych, dla wszystkich stopni w grze Multi Multi, które wystąpiły na kuponach, zawierających losowanie z dnia 9 stycznia 2012 r. o 22:15 oraz 10 stycznia 2012 roku o godz. 14:00 Trwają intensywne prace nad przywróceniem systemu.

Pozostałe wypłaty dla wszystkich gier realizowane są na dotychczasowych zasadach. Zaplanowane losowania odbędą się zgodnie z przyjętym harmonogramem. Wszystkie wstrzymane wygrane Multi Multi będą mogły być wypłacone po usunięciu przyczyny problemu.

Poinformujemy Państwa o przywróceniu wypłat odrębnym komunikatem w momencie, gdy dostawca usługi usunie przyczynę problemu.

Licząc na Państwa zrozumienie, przepraszamy za chwilowe niedogodności.

Aktualizacja (10 stycznia 2012 r., godz. 15:05): Tymczasowo wstrzymane są wypłaty wszystkich wygranych w grze Multi Multi.

Aktualizacja (10 stycznia 2012 r., godz. 16:00): Dostawca informatycznego systemu rozliczeń: „Przewidujemy, że funkcja wypłat zostanie przywrócona jutro (tj. 11 stycznia) od momentu otwarcia sytemu.” Zespół techniczny zidentyfikował problem i pracuje nad usunięciem przyczyn problemu. Za utrudnienia jeszcze raz bardzo przepraszamy.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na