Jak grać w Multi Multi?

Lubisz mieć wybór?
W Multi Multi znajdziesz własny sposób na wygraną.

Jak grać w Multi Multi?

Wybierz, ile liczb chcesz typować (1-10)

W Multi Multi losowanych jest 20 z 80 liczb. Możesz obstawić od 1 do 10 liczb. Od tego, ile liczb wybierzesz, zależą szanse na wygraną i jej wysokość. Przy trafieniu 10 z 10 liczb, poza kwotą wynikającą z tabeli, dostajesz Bonus – kumulującą się kwotę, której wartość może sięgnąć nawet kilku milionów złotych.

Graj z Plusem

W Multi Multi możesz wybrać opcję Plus, która dodatkowo powiększa wygraną, a także zwiększa szansę na jakąkolwiek wygraną. Plusem jest zawsze ostatnia w kolejności z wylosowanych 20 liczb. Jeżeli znajdzie się ona wśród obstawionych przez Ciebie, wygrywasz więcej. Gra z Plusem oznacza podwojenie ceny zakładu.

Ustal wysokość stawki

W Multi Multi możesz wybrać stawkę, za jaką grasz. Również od niej zależy wysokość wygranej. Gra ze stawką pojedynczą kosztuje 2,50 zł lub 5 zł przy grze z Plusem. Za taką kwotę, przy typowaniu 10 liczb, wygrana może osiągnąć 250 000 zł lub 2 500 000 zł przy grze z Plusem, powiększone o Bonus. Jeżeli zagrasz ze stawką 10 – zapłacisz 25 zł lub 50 zł (przy grze z Plusem), ale grać będziesz o 2 500 000 zł w Multi Multi lub aż o 25 000 000 zł w Multi Multi Plus powiększone o dodatkowy Bonus.

Aktywuj Super Szansę na 2 miliony

Kupując Lotto, poproś o Super Szansę. Jeżeli grasz blankietem, zaznacz odpowiednie pole. Super Szansa to siedmiocyfrowy numer z zakresu od 0000000 do 9999999. Aktywacja Super Szansy to 2 zł. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.

Graj na wiele losowań

Multi Multi jest losowane dwa razy dziennie, o 14:00 i 21:40. Grając, możesz zaznaczyć, w ilu losowaniach chcesz wziąć udział. Maksymalna ich liczba to 28. Losowanie możesz oglądać codziennie na www.lotto.pl. Pobierz kalendarz losowań

Sprawdź, czy wygrałeś

Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i ile wygrałeś. Wyniki sprawdzisz na www.lotto.pl lub w punkcie sprzedaży LOTTO.

Zagraj ponownie

Daj swoim liczbom kolejną szansę! Wystarczy, że podasz sprzedawcy swój stary kupon i poprosisz o ponowną grę. Otrzymasz nowy kupon, który będzie identyczny, jak kupon oryginalny: z tą samą grą, liczbą i rodzajem zakładów, zestawem numerów oraz liczbą losowań. Opcja "Zagraj ponownie" działa tylko dla kuponów nie starszych niż 90 dni.
Ile można wygrać?
Sprawdź o ile grasz
Ile liczb typujesz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Czy grasz z plusem? TAK

Ile razy zwiekszasz stawkę?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Wygrana: 4 zł
Cena kuponu: 2.5 zł
Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i czy wygrałeś!
Wysokość wygranych w Multi Multi

Wysokość wygranych w Multi Multi przy wygranej z Plusem
FAQ
 1. Co to jest Multi Multi? Multi Multi to gra dla wszystkich, którzy lubią mieć wybór i chcą sami decydować o swoim szczęściu. W Multi Multi sam wybierasz, ile liczb chcesz skreślić i o jaką wygraną chcesz grać. Multi Multi to dwa losowania gry w ciągu dnia: o 14:00 i o 21:40.
 2. Jak zagrać w Multi Multi? Zdecyduj, na ile liczb grasz i o jaką wygraną chcesz grać. Sam wytypuj od 1 do 10 z 80 liczb lub zagraj na chybił trafił. W Multi Multi, dwa razy dziennie losujemy 20 z 80 liczb. Po losowaniu sprawdź, ile liczb trafiłeś i ile wygrałeś!
 3. Co z opcją Plus? Czy w Multi Multi można grać z Plusem? Pamiętaj, że Plus to też wyższe szanse na jakąkolwiek wygraną. Grając w Multi Multi, możesz wybrać opcję Plus i grać o maksymalne wygrane! Jeśli wśród twoich liczb znajdzie się ostatnia wylosowana - trafiłeś Plusa. Wybierając opcję Plus, za 5 zł możesz wygrać nawet 2 500 000 zł. Podnosząc stawkę możesz wygrać nawet 25 000 000 zł. Przy trafieniu 10 liczb zdobywa się również Bonus, czyli kumulującą się kwotę która może sięgnąć nawet kilku milionów złotych.
 4. Czy grając z opcją Plus muszę wytypować, która liczba będzie Plusem? Nie. Wystarczy, że liczba Plus będzie wśród twoich liczb na kuponie.
 5. Która z wylosowanych w Multi Multi liczb jest Plusem? Plusem jest ostatnia (dwudziesta) liczba, wylosowana podczas losowania Multi Multi.
 6. Co to jest Bonus? Bonus to dodatkowa premia dla graczy Multi Multi, wypłacana przy wygranej 10 z 10-ciu.
 7. Jak działa Bonus? Na czym polega Bonus w Multi Multi? Co losowanie część z pieniędzy zebranych ze sprzedaży gry zostaje przeznaczona na Bonus. Oznacza to, że grający dostają dodatkową wygraną nie płacąc więcej. Bonus powiększa wygraną 10 na 10 liczb.
 8. Skąd dowiem się o wysokości Bonusu? Aktualną informację o wysokości Bonusu znajdziesz u sprzedawcy, na stronie lotto.pl, w aplikacji m.LOTTO i na monitorach w punktach LOTTO.
 9. Czy grając w Multi Multi mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Numer Super Szansy obecny na każdym kuponie Multi Multi możesz aktywować zaznaczając odpowiednie pole na blankiecie lub informując sprzedawcę. Więcej informacji o Super Szansie znajdziesz tu.
 10. Czy grając w Multi Multi Plus mogę zagrać w Super Szansę? Tak. Zarówno grając Multi Multi jak i w Multi Multi Plus możesz zagrać w Super Szansę.
 11. Jakie są szanse na wygraną w Multi Multi? Szansa na wygraną w Multi Multi zależy od tego, ile liczb typujesz. Najwyższe prawdopodobieństwo wygranej zyskuje się grając w Mulit Multi na 4 liczby (1:3,86), lub też w Multi Multi Plus na 10 liczb (1:3,44).
 12. Czy mogę grać na wybrane losowania Multi Multi np. tylko o 14:00? W Multi Multi można grać na jedno lub wiele kolejno po sobie występujących losowań (maksymalnie na 28 kolejnych losowań). Żeby grać wyłącznie na 14:00, należy codziennie przed 14:00 kupować Multi Multi.
 13. Skąd wiem, na które losowanie gram? Na każdym kuponie, pod ceną, znajduje się informacja o godzinie oraz dacie zawarcia zakładu. Kupon na losowanie o 14:00 przy dacie ma rzymską cyfrę „I”, na losowanie o 21:40 rzymską cyfrę „II”.
 14. Do której godziny mogę grać na poszczególne losowania? Na losowanie o godzinie 14:00 zakłady przyjmowane są do godziny 13:59. Od godziny 14:00 do godziny 21:30 przyjmowane są zakłady na losowanie o 21:40.
 15. Gdzie można oglądać losowania Multi Multi? Losowania o 14:00 i o 21:40 można oglądać w Internecie na stronie lotto.pl. Dodatkowo codziennie wieczorne losowanie o 21:40 jest transmitowane w TVP Info.
 16. Jak będzie wyglądało losowane Multi Multi? Z 80 ponumerowanych kul zostaje wylosowanych 20. Ostatnia z wylosowanych liczb jest Plusem.
 17. Czy w Multi Multi są kumulacje? W Multi Multi wszystkie wygrane są gwarantowane. Grając, z góry wiemy, ile wyniesie wygrana. Jej wysokość zależy od tego, ile liczb wytypujesz i za jaką stawkę grasz. Wygraną powiększa też opcja Plus. Mechanizm podobny do kumulacji wykorzystano w Bonusie. Co losowanie część przychodu z gry przekazywana jest na Bonus – dodatkowe pieniądze powiększające wygraną przy trafieniu 10 z 10 liczb.
 18. Ile kosztuje Multi Multi? Najprostszy zakład Multi Multi kosztuje 2,5 zł.
 19. Jak zwiększyć wygraną Multi Multi? W Multi Multi ty decydujesz, o jaką wygraną chcesz grać. Żeby powiększyć ewentualną wygraną, możesz zwiększyć stawkę - wystarczy określić wielokrotność stawki od 1 do 10 oraz zagrać z opcją Plus.
 20. Czy w Multi Multi można zagrać na więcej niż jedno losowanie? Tak. W Multi Multi można zagrać aż na 28 kolejno po sobie następujących losowań. Oznacza to, że Twoje liczby są w grze przez dwa tygodnie.
 21. Ile można wygrać w Multi Multi? Wysokość wygranej w Multi Multi zależy od ilości trafionych liczb oraz wysokości stawki, za jaką grasz. W Multi Multi, grając za 2,5 zł można wygrać od 2 zł do 250 000 zł (plus ewentualny Bonus). Wybierając Plusa można wygrać 2 500 000 zł. Można jeszcze podwyższyć stawkę nawet dziesięciokrotnie, wtedy wygrana mnożona jest razy dziesięć. Dzięki temu w MM możesz wygrać 2 500 000 zł, a w MM Plus aż 25 000 000 zł. Szczegółowe informacje o wysokości wygranych Multi Multi znajdziesz w tabeli.
 22. Jeśli wiele osób trafi w Multi Multi daną wygraną, np.: 8 z 8, to czy będą musiały podzielić się wygraną? Nie. Wygrane w Multi Multi są gwarantowane (z zastrzeżeniem §14 regulaminu gry) i zależą od tego, ile liczb skreślisz i za jaką zagrasz stawkę. Rozpoczynając grę, z góry wiesz, o ile grasz. Szczegółowe informacje o wysokości wygranych Multi Multi znajdziesz w tabeli.
 23. Ile losowań Multi Multi będzie się odbywało tygodniowo? Codziennie są dwa losowania Multi Multi: o 14:00 i o 21:40, zatem jest 14 losowań Multi Multi w tygodniu.
 24. Kiedy i gdzie można odbierać wygrane Multi Multi? Wygrane, których wartość nie przekracza kwoty 2280 zł, są wypłacane w punktach sprzedaży w dniu losowania lub w okresie 60 dni, liczonym od dnia następującego po dniu losowania. Wygrane o wartości powyżej 2280 zł (na podstawie jednego kuponu) wypłacane są w Oddziałach Totalizatora Sportowego, w okresie 60 dni od dnia losowania. Warunkiem odbioru wygranej w wysokości co najmniej 2280 zł jest podanie przez uczestnika gry danych w celu ewidencji wygranej.
 25. Czy w Multi Multi można grać przez internet lub telefony komórkowe? Totalizator Sportowy prowadzi sprzedaż swoich produktów jedynie w naziemnej sieci kolektur, oznaczonych logiem LOTTO.
Regulamin

Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na