Elektryzujące wygrane

20 October 2021

Elektryzująca, energetyzująca i ekscytująca wiadomość! 21 października nie będzie zwykłym dniem. W punktach LOTTO pojawi się debiut: ELEKTRYZUJĄCY CASH, a w nim do drapnięcia aż cztery razy po ćwierć miliona złotych! Ta informacja wstrząśnie całą Polską.

Gdy kończą się Twoje pokłady energii, wejdź do punktu LOTTO. Sięgnij po najlepszą na świecie energię zdrapki ELEKTRYZUJĄCY CASH.

TS Elektryzujący Cash 0601 covered.png 

Pozytywna energia gwarantowana – turbo doładowanie słoneczną energią i w dodatku ze słonecznym bonusem! Przyznasz, że to wstrząsająca, porażająca, inspirująca i mobilizująca wiadomość!

elektryzujacy.png

Z dużym prawdopodobieństwem wygrana w ELEKTRYZUJĄCYM CASHU, poprawia koncentrację, zwiększa szybkość reakcji oraz wydolność organizmu, a ponoć także przyśpiesza metabolizm i przeciwdziała zmęczeniu. Takiej energii Ci trzeba!

cc0d158e-cf4a-4702-89d2-0a78f4ac3b54.png

ELEKTRYZUJACY CASH do wygrania:

  • główne wygrane po 250 000 zł,

  • 16 wygranych II stopnia po 5 000 zł,

  • 120 wygranych III stopnia po 1 000 zł,

  • oraz wygrane niższych stopni,

  • pula na wygrane wynosi 22 940 000 zł.

Taka energia ma siłę oddziaływania! Od początku roku na wygrane w zdrapkach, na realizację Waszych marzeń, na realizację planów wypłaciliśmy już… prawdziwe kokosy: ponad 798 milionów złotych!

Serdecznie gratulujemy wygranych i zapraszamy po więcej do punktów LOTTO. Elektryzujące informacje o wszystkich zdrapkach znajdziecie jak zawsze na lotto.pl/zdrapki.

Elektryzujących wygranych życzą

logo zdrapki.png

Już dziś nawet 250 zł
Losowanie za:
Zagraj