Loteriada – wakacyjna zabawa z LOTTO zakończona!

Loteriada – wakacyjna zabawa z LOTTO zakończona!

Miło nam poinformować, że wczoraj zakończyliśmy Loteriadę – jedną z największych akcji promocyjnych w kraju. Jeśli ktoś z Państwa nie sprawdził jeszcze kuponu loterii to przypominamy, że zwycięskie kody można zgłaszać tylko do 5 września.

Loteria trwała od 4 lipca br. a w puli na graczy czekało 285 atrakcyjnych nagród, w tym samochody Mercedes-Benz klasa A, notebooki Lenovo IdeaPad, smartwatche, smartfony oraz tablety. Wszystkie kupony ze zwycięskimi kodami, do których przypisane były samochody zostały wydane.

Przypominamy, że aby wziąć udział w Loteriadzie wystarczyło kupić Lotto lub Lotto z Plusem wraz z inną dowolną grą lub loterię pieniężną i sprawdzić dołączony kod z kuponu promocyjnego. Wyniki można było sprawdzić na plakatach i ulotkach dostępnych w kolekturach oraz na dedykowanej stronie internetowej www.loteriada.pl.

Uroczyste przekazanie zwycięzcom samochodów wygranych w tegorocznej Loteriadzie odbędzie się podczas Wielkiej Warszawskiej – w niedzielę 2 października na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Wszystkim miłośnikom Loteriady dziękujemy za udział w loterii!

Organizatorem loterii promocyjnej na zlecenie Totalizatora Sportowego był Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na