LOTTO świętuje 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Od dziś w sprzedaży Zakłady Specjalne!

LOTTO świętuje 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Od dziś w sprzedaży Zakłady Specjalne!

Od 11 października do 10 listopada trwa sprzedaż wyjątkowej gry liczbowej Zakłady Specjalne, którą organizujemy z okazji ogólnopolskich obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Część naszych graczy może pamiętać, że w przeszłości graliśmy w Zakłady Specjalne, aby wspierać szczytne inicjatywy społeczne. Tak będzie i tym razem - w roku 100-lecia odzyskania niepodległości celem, na który zostanie przekazana część stawek wpłaconych przez graczy za udział w Zakładach Specjalnych, jest Program Stypendialny „100 na 100”. Kierowany jest on do uzdolnionych i zaangażowanych społecznie polskich studentów. Organizatorem Programu jest Fundacja LOTTO oraz jej fundator Totalizator Sportowy.

Wspólnie z graczami LOTTO ufundujemy dla zdolnych młodych ludzi 100 stypendiów, wypłacanych przez cały rok, w miesięcznych ratach po 1250 zł. Łączna wartość przyznanych stypendiów to 1 500 000 zł. Aby wesprzeć Program Stypendialny, wystarczy zagrać w Zakłady Specjalne. Jeden zakład kosztuje 5 zł. Zasady gry są proste - należy wytypować 5 z 45 liczb. Można zagrać na chybił trafił lub skreślić na blankiecie własne liczby.  

W grze występują trzy stopnie wygranych – za trafienie trzech, czterech i pięciu liczb. Wysokość wygranej w każdym stopniu zależy od kwoty stawek wpłaconych przez graczy na losowanie. Czyli im więcej wpłaconych stawek, tym wyższe wygrane. Pula na wygrane dzielona jest według procentowego podziału (jak w Mini Lotto):

  • 50%  - na wygrane I stopnia (5 z 45)
  • 20%  - na wygrane II stopnia (4 z 45)
  • 30%  - na wygrane III stopnia (3 z 45)

Uroczyste losowanie wyników odbędzie się 10 listopada o 21:40 w Studio LOTTO. Transmisja z losowania na antenie TVP Info oraz na www.lotto.pl.

Graj w Zakłady Specjalne, wygrywaj i wspieraj Program Stypendialny „100 na 100”!Dołącz do nas na