PONIEDZIAŁEK TRZYNASTEGO i WIELKIE SZCZĘŚCIA w ZDRAPKACH!

13 września 2021

Czy piątek czy poniedziałek, 13 dzień miesiąca dla grających w zdrapki jest niezwykle szczęśliwy, dobry i bogaty … w wygrane. A dzień się jeszcze nie skończył! Zapraszamy do punktów LOTTO po zdrapki. Kto wie jak skończy się ten dzień dla Was? Może właśnie tak samo szczęśliwie, jak dla grających, którzy już mają swoje główne wygrane? Padło 140 000 zł w zdrapce EXTRA LINIE. Wygrana trafiła do grającego w trafia do grającego w miejscowości Radzyń-Wybudowanie. Gratulujemy EXTRA wygranej. 

Wygrana zdrapka Extra Linie 20210913.jpg

 

40 000 zł i główna wygrana w zdrapce WOREK PIENIĘDZY trafia w ręce grającego w Łańcucie przy ulicy Podzwierzyniec 80. Miłego dnia. 

wygrana zdrapka worek pieniedzy 20210913.png

 

I przyszedł CZAS NA KASĘ  i główną wygraną w wysokości 5 000 zł, która trafiła w ręce grającego w miejscowości Szówsko przy Zamojskiej 14. CZAS  na brawa! 

wygrana zdrapka czas na kase 20210913.png


Grajcie w zdrapki i wygrywajcie na szczęście i na marzenia! 
Zapraszamy do punktów LOTTO po fantastyczne zdrapki, wybierajcie, przebierajcie i wygrywajcie!  Niech się Wam szczęści zawsze. Życzymy wysokich wygranych w zdrapkach. 
Skoro dzisiaj TAKI SZCZĘŚLIWY TRZYNASTY to może warto zainwestować w MILIONOWE wygrane
w zdrapkach?

nowe miliony.jpg

Od początku roku na wygrane w Zdrapkach, na realizację Waszych marzeń wypłaciliśmy już ponad 693 miliony złotych! Gratulujemy wygranych i zapraszamy po więcej do punktów LOTTO. Aktualne informacje o wszystkich zdrapkach znajdziecie jak zawsze na lotto.pl/zdrapki.

Co 4 minuty nawet 20 000 000 zł
Losowanie za:
Zagraj