Witajcie na nowej stronie lotto.pl

18 czerwca 2020

Wszystko, co znaliście dotychczas, zaprojektowaliśmy od nowa. Zapraszamy do zapoznania się z nową odsłoną serwisu lotto.pl.

Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany ułatwią Wam dostęp do poszukiwanych treści, a korzystanie z wersji desktopowej oraz mobilnej będzie teraz dużo przyjemniejsze. Serwis jest łatwy w obsłudze, bardziej przejrzysty i intuicyjny, z nowym interfejsem i kilkoma nowymi funkcjami. Oto, co się zmienia.

Nowa witryna to nowoczesny układ i przyjazne dla graczy menu. Teraz szybciej traficie do najważniejszych i najczęściej wyszukiwanych informacji, jak wygrane i aktualne kumulacje. Pozostały wszystkie treści, po które do tej pory sięgaliście najchętniej. Intuicyjnie traficie do: zasad gier LOTTO, listy i mapy wygranych oraz do losowań Keno i Szybkiego 600.

Dodaliśmy kilka funkcjonalności, które ułatwią Wam korzystanie ze strony na smartfonach. Nowy serwis zaprojektowaliśmy w duchu mobile first, uwzględniając Wasze potrzeby i zwyczaje.

Wiemy, że polubiliście gry LOTTO online i w aplikacji mobilnej. Dlatego ze strony szybko traficie także do serwisu gier online www.gry.lotto.pl i do naszych aplikacji. 
Nowa strona daje możliwość powiększenia czcionki i odstępów oraz nadawania kontrastu, co ułatwi korzystanie z niej osobom z niepełnosprawnościami.

Jedno się nie zmieniło –  tę stronę z radością tworzymy dla Was!
Zespół LOTTO 

Już dzisiaj nawet 250 000 zł
Losowanie za:
Zagraj