Wojciech Szpil Prezesem Zarządu Totalizatora Sportowego

Wojciech Szpil Prezesem Zarządu Totalizatora Sportowego

Zakończyło się postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko Prezesa Zarządu Totalizatora Sportowego. Na mocy poniedziałkowej uchwały Rady Nadzorczej, Prezesem Zarządu Spółki został wybrany jednogłośnie Pan Wojciech Szpil.

Wojciech Szpil pełnił obowiązki Członka Zarządu Totalizatora Sportowego odpowiedzialnego za Sprzedaż i Marketing od 21 września 2009 r. Jest absolwentem Wydziału Wzornictwa Przemysłowego stołecznej Akademii Sztuk Pięknych i wielu międzynarodowych kursów menedżerskich. Od początku swojej kariery zawodowej związany z branżą reklamową i marketingiem. Doświadczenie menedżerskie zdobywał w międzynarodowych agencjach reklamowych i korporacjach. Od 1997 do 2005 r. był współwłaścicielem i Prezesem Zarządu Upstairs sp. z o.o. – jednej z pierwszych agencji reklamowych w Polsce. Od 1999 do 2005 r. związany z największą na świecie i w Polsce Grupą Agencji Young&Rubicam Brands, gdzie pełnił m.in. funkcję Prezesa Zarządu. W roku 2008 był Dyrektorem ds. strategii i komunikacji w międzynarodowym koncernie Instalexport. Przed powołaniem do Zarządu Totalizatora Sportowego pracował jako Doradca Zarządu ds. rozwoju i strategii w Art NEW Media SA, spółce giełdowej zmierzającej do efektywnego łączenia świata biznesu i kultury.

To właśnie pod kierownictwem W. Szpila Totalizator Sportowy przeprowadził z sukcesem kampanie promocyjne produktów LOTTO, uruchomił loterię Kaskada, a także wypracował nową platformę komunikacyjną strategicznej dla Spółki gry Lotto. Dzięki nowym produktom, m.in. Lotto Plus, wyraźnie wzrastają przychody firmy, co przekłada się także na zwiększenie kwot przekazywanych na fundusze celowe, na czym zyskuje polski sport i kultura narodowa. W najbliższym czasie LOTTO planuje wprowadzenie nowej gry typu Win For Life, której pilotem była bijąca rekordy popularności zdrapka Ekstra Pensja. Przed nami także wprowadzenie samoobsługowej sprzedaży zdrapek i inne ważne zmiany, o których będziemy sukcesywnie informować.   


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na