Przekazaliśmy
ponad 4 mln zł
w ramach walki z koronawirusem i jego skutkami

Główna wygrana w Ekstra Pensji w Szczecinie – już druga w tej samej kolekturze!

Główna wygrana w Ekstra Pensji w Szczecinie – już druga w tej samej kolekturze!

Maj to udany miesiąc dla wszystkich wielbicieli Ekstra Pensji. Wczoraj w tej wyjątkowej grze padła druga już w tym miesiącu główna wygrana. Gracz zawierzył szczęściu w punkcie LOTTO w Szczecinie przy ul. Batalionów Chłopskich. Wylosowane 11 maja liczby w Ekstra Pensji: 8, 13, 15, 32, 34 oraz 2.

 Ekstra Pensja króluje w Szczecinie, a zwłaszcza w kolekturze LOTTO przy
ul. Batalionów Chłopskich. Wczoraj gracz zdał się na łut szczęścia i zawarł tylko jeden zakład metodą chybił trafił, na którym znalazły się wylosowane liczby. Dzięki temu przez najbliższe 20 lat co miesiąc będzie otrzymywał pensję w wysokości 5000 zł. Tym samym dołączył do czterech innych graczy, którzy również otrzymują taką samą comiesięczną „pensję” po wysłaniu swoich zakładów w Szczecinie. Jeden z nich zagrał nawet w tej samej kolekturze, co wczorajszy szczęśliwiec!

Dodajmy, że warto dopłacić jedynie złotówkę, by zdobyć Ekstra Premię.
Po zaznaczeniu tej opcji, liczby z zakładu Ekstra Pensji wezmą udział w dodatkowym losowaniu, w którym gramy o 100 000 zł wypłacane od razu.

Przypominamy, że w Ekstra Pensję oraz inne gry LOTTO można grać również online. 10 procent ze sprzedaży trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami. Aby wesprzeć ten cel, można zagrać na www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej.

 


Sprawdź wyniki gier LOTTO pod numerem 801 450 450

Biuro Obsługi Klienta 459 59 99 95

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady w punktach LOTTO i na lotto.pl

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO oraz na stronie lotto.pl.


Dołącz do nas na