Kumulacja w Lotto zatrzymana w Węgorzynie! Ekstra Pensja we Wrocławiu.

Kumulacja w Lotto zatrzymana w Węgorzynie! Ekstra Pensja we Wrocławiu.

Węgorzyno (woj. zachodniopomorskie) znajdzie się dziś na ustach wszystkich Graczy Lotto. Tu właśnie padła we wtorek „szóstka” w wysokości aż 18 825 413,40 zł. Nie trzeba dodawać, że jest to najwyższa wygrana w grach losowych jaka padła w tej miejscowości, a także trzydziesta najwyższa w Polsce.

Wtorkowe losowania przyniosły też szczęście osobie, która trafiła we Wrocławiu główną wygraną w Ekstra Pensji (5 000 zł wypłacane miesięcznie przez 20 lat).

Lotto. 4, 15, 28, 29, 30, 41 – ta wylosowana wczoraj „szóstka” znalazła się na jednym z samodzielnie wytypowanych zakładów osoby, która zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Grunwaldzkiej 27 w Węgorzynie. Nie wiemy czy wielka wygrana stała się własnością kogoś będącego w Węgorzynie przejazdem, czy może trafi do kogoś, kto mieszka w okolicy. Nie zmienia to jednak faktu, że nowy Lottomilioner może już planować wakacje życia lub po prostu zacząć spełniać marzenia.

Szczęście uśmiechnęło się wczoraj także do kogoś, kto odwiedził kolekturę przy ul. Lotniczej we Wrocławiu i zagrał na chybił trafił. Dzięki głównej wygranej w Ekstra Pensji, czyli 5 000 złotych wypłacanym każdego miesiąca aż przez dwie dekady, nasz Klient może być spokojny o regularne wpływy na konto.

Przypominamy, że już w czwartek zagramy o gwarantowane 2 000 000 złotych w Lotto. Z kolei w piątek odbędzie się losowanie Eurojackpot, w którym w puli na najwyższe wygrane może się znaleźć aż 64 000 000 złotych! Zapraszamy do punktów sprzedaży LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na