Milion złotych w Lotto Plus w Rogozinie, Ekstra Pensja w Bartoszycach

Milion złotych w Lotto Plus w Rogozinie, Ekstra Pensja w Bartoszycach

W czwartek odnotowaliśmy dwie główne wygrane - w Lotto Plus i Ekstra Pensji. Pierwsza z nich to 1 000 000 zł w Rogozinie (woj. mazowieckie), a druga 5000 zł miesięcznie przez 20 lat w Bartoszycach (woj. warmińsko-mazurskie).

Lotto Plus. Warto dopłacić złotówkę do zakładu Lotto, żeby wziąć udział w losowaniu Lotto Plus i zagrać o milion złotych. Tak zrobiła osoba, która odwiedziła punkt LOTTO przy ul. Lipowej 10 w Rogozinie. Kupiła tu kilka zakładów gry, wybierając metodę na chybił trafił. Oto liczby, które przyniosły nowemu Lottomilionerowi wygraną: 8, 14, 29, 39, 45, 47.

Ekstra Pensja. Osoby, które zagrały w Ekstra Pensję w bartoszyckiej kolekturze przy ul. Żeromskiego 33A, powinny sprawdzić swoje kupony. Jeden z nich przyniósł comiesięczną „pensję” od Totalizatora Sportowego, właściciela marki LOTTO, w postaci 5000 zł wypłacanych każdego miesiąca aż przez dwie dekady. Liczby, które padły we wczorajszym losowaniu Ekstra Pensji to: 1, 8, 19, 27, 34 i 3.

Informujemy też, że wczoraj odnotowano wysokie wygrane w Mini Lotto, Multi Multi Plus oraz Super Szansie. Zapraszamy do zapoznania się z tabelami wygranych na www.lotto.pl.

***

Przypominamy, że już dziś wieczorem w puli na najwyższe wygrane w Eurojackpot mogą się znaleźć nawet 94 000 000 złotych! Zakład gry można dziś kupić w każdym punkcie LOTTO do godz. 19.00. Nie warto z tym czekać do ostatniej chwili.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na