Rzeszów pierwszy raz z Ekstra Pensją!

Rzeszów pierwszy raz z Ekstra Pensją!

To była kolejna wysoka wygrana w długi weekend! Od piątkowego wieczoru z Ekstra Pensji w wysokości 5000 złotych wypłacanych każdego miesiąca przez dwie dekady może cieszyć się osoba, która zagrała w Rzeszowie w punkcie LOTTO przy Alejach Powstańców Warszawy 13.

We wspomnianej wyżej kolekturze nasz Gracz samodzielnie wypełniając blankiet zawarł cztery zakłady Ekstra Pensji. Jeden z nich okazał się tym szczęśliwym i zawierał wylosowane w piątek liczby: 2, 4, 8, 22, 30 oraz 4. Warto podkreślić, że to pierwsza wysoka wygrana w tej grze jaka padła w Rzeszowie.

Przypominany, że od września każdy grający ma możliwości wyboru wysokości Ekstra Pensji, o którą chce zagrać. Do wyboru mamy grę o 10 000 zł, 15 000 zł, 20 000 zł, 25 000 zł, a nawet 50 000 zł miesięcznie przez 20 lat. Jak grać o wyższe kwoty? Gdy gramy o 5000 zł miesięcznie, to gramy ze stawką podstawową; jeżeli chcemy zagrać o wyższą „pensję”, zwiększamy stawkę informując o tym sprzedawcę lub samodzielnie zaznaczając wybraną opcję na blankiecie. Więcej informacji pod adresem: http://www.lotto.pl/ekstra-pensja.

Szanse na główną wygraną w Ekstra Pensji, czyli 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat, mamy trzy razy w tygodniu: w środy, piątki oraz niedziele. Losowania możemy oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i na stronie www.lotto.pl o 21:40.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na