Warszawa szczęśliwa dla Graczy Ekstra Pensji. W środę padła tu kolejna główna wygrana.

Warszawa szczęśliwa dla Graczy Ekstra Pensji. W środę padła tu kolejna główna wygrana.

W poniedziałek informowaliśmy o wysokiej wygranej w Ekstra Pensji, która padła w stolicy w punkcie LOTTO przy ul. Lasek Brzozowy 1. Teraz z przyjemnością donosimy, że kolejna osoba grająca w Warszawie może cieszyć się wygraną w postaci 5 000 złotych wypłacanych co miesiąc przez 20 lat. Przypominamy, że do tej pory padło tu dziewięć takich wygranych, a w całej Polsce jest ich osiemdziesiąt pięć.

Szczęśliwa kolektura mieści się przy ulicy Anielewicza 4. Aby żyć kolejne dwie dekady bez większych zmartwień o zawartość portfela, naszemu Graczowi wystarczył jeden zakład na chybił trafił. Oto liczby wylosowane w środę w Ekstra Pensji: 12, 13, 16, 20, 26 i 3.

Losowania Ekstra Pensji odbywają się w środy, piątki i niedziele. Możemy je oglądać na antenie TVP Info oraz na stronie www.lotto.pl o godz. 21.40.

Więcej informacji o tej grze można znaleźć pod tym adresem: http://www.lotto.pl/ekstra-pensja/jak-grac-w-ekstra-pensje

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na