Wrocław na fali? Wczoraj padła tu druga główna wygrana w Ekstra Pensji w ciągu niecałych dwóch tygodni.

Wrocław na fali? Wczoraj padła tu druga główna wygrana w Ekstra Pensji w ciągu niecałych dwóch tygodni.

Wrocław do tej pory dziewięć razy pojawił się na liście miejscowości, w których padła główna wygrana w Ekstra Pensji (5 000 zł wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat). W tym roku odnotowano tu trzy takie wygrane, w tym przedostatnią 22 września,
a ostatnią wczoraj. Czy to początek dobrej passy osób grających w Ekstra Pensję w tym mieście? O tym przekonamy się obserwując wyniki następnych losowań tej gry.

 

We wczorajszym losowaniu Ekstra Pensji padły następujące liczby: 4, 8, 10, 12, 15 i 1. Właśnie ten zestaw liczb znalazł się w zakładzie osoby, która zagrała w Ekstra Pensję we wrocławskim punkcie LOTTO przy ul. Grabiszyńskiej 9. Już teraz może ona planować jak zagospodarować wygraną w postaci 5 000 złotych wypłacanych co miesiąc przez dwie dekady. Gratulujemy!

 

Na zakończenie mamy też dobrą informację dla sympatyków Kaskady. Otóż główną wygraną w tej loterii, czyli 250 000 złotych, trafił ktoś, kto odwiedził kolekturę przy ul. Starynowskiej 36 w Kołobrzegu.

 

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na