Gracze z Polski mogą wygrać w Eurojackpot więcej niż inni! Jutro gramy o 43 mln zł!

Gracze z Polski mogą wygrać w Eurojackpot więcej niż inni! Jutro gramy o 43 mln zł!

Przed nami drugie losowanie Eurojackpot z udziałem Polski – najnowszej gry w ofercie LOTTO. W puli na najwyższe wygrane czeka na Graczy gwarantowane 10 000 000 euro, czyli około 43 000 000 zł! Co ważne, osoby grające w Polsce mogą wygrać więcej niż gracze z innych państw, a to dzięki dodawanej do wygranych nadwyżce z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro

Tak właśnie było w poprzedni piątek. W Polsce odnotowano wówczas siedem wygranych IV stopnia. Wygrana ta była warta w Niemczech ponad 1 300 euro (czyli około 5 700 zł), za to w Polsce aż 111 283,80 zł. Skąd ta różnica? Wynika ona z doliczenia przez Totalizator Sportowy do wygranych nadwyżki powstałej z korzystnej wymiany kursowej złotego na euro.

Gra Eurojackpot jest dostępna w Polsce od 9 września. Jak grać? Typujemy 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 liczb, wybierając metodę na chybił trafił lub skreślając własne liczby. Gra oferuje aż 12 stopni wygranych.

Retransmisję wieczornego losowania z Helsinek można zobaczyć na stronie www.lotto.pl. Znajdziemy tam również więcej informacji o grze.

Pamiętajmy, że w piątki możemy zawierać zakłady Eurojackpot do godz. 19.00.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na