Mamy trzeciego polskiego milionera Eurojackpot! Zagrał w Częstochowie.

Mamy trzeciego polskiego milionera Eurojackpot! Zagrał w Częstochowie.

We wczorajszym losowaniu Eurojackpot najwyższa polska wygrana została odnotowana w Częstochowie. Ktoś, kto odwiedził miejscowy punkt LOTTO przy Al. Wojska Polskiego 120, trafił wygraną III stopnia w wysokości 1 127 877,90 zł. Warto podkreślić, że szczęśliwiec wygrał o 704 924,80 zł więcej niż gracze w innych krajach, którzy trafili wygraną tego stopnia. 

Grający w Polsce wygrywają więcej, ponieważ do wygranej doliczana jest nadwyżka powstająca w przypadku korzystnego kursu wymiany euro na złote. W innych państwach wygrane III stopnia odnotowane we wczorajszym losowaniu wyniosły 98 395,50 euro, czyli około 420 tys. zł.

Ponieważ we wczorajszym losowaniu nie padła główna wygrana, w najbliższy piątek zagramy o niewyobrażalne 130 000 000 zł! Dzięki Eurojackpot nasi Gracze mogą sięgnąć po tak wysokie wygrane!

Więcej informacji o wczorajszym losowaniu znajdziemy na stronie www.lotto.pl.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na