Kaskada nagród już od poniedziałku! Do wygrania m.in. samochody.

Kaskada nagród już od poniedziałku! Do wygrania m.in. samochody.

W tym roku Kaskada obchodzi swoje piąte urodziny. Z tej okazji jej miłośnicy otrzymają prezent w postaci drugiego losowania tej gry. Przypomnijmy, że do tej pory losowania Kaskady odbywały się codziennie o godz. 21.40, ale już od 11 stycznia będziemy je mogli oglądać także o godz. 14.00 (na stronie www.lotto.pl). Również tego dnia rusza Urodzinowa Loteria Kaskada. Aby zagrać o atrakcyjne nagrody, w tym samochody Renault Twingo, wystarczy kupić za 2 złote los Kaskady, do którego będzie dołączony kupon loterii z kodem.

Loteria trwa od 11 stycznia do 14 lutego 2016 roku lub do wyczerpania puli kodów.

Do wygrania jest 5 samochodów Renault Twingo, 5 notebooków Lenovo IdeaPad, 15 aparatów Sony Alpha, 55 tabletów Lenovo A7 oraz 205 kart podarunkowych do sklepu internetowego Answear.com (każdy o wartości 200 zł).

Przypomnijmy jeszcze raz zasady udziału w loterii. Aby zagrać o wymienione wyżej nagrody wystarczy kupić los Kaskady i sprawdzić dołączony do niego kupon loterii z kodem. Kody będzie można sprawdzić na plakatach i ulotkach dostępnych w punktach LOTTO lub na stronie loterii www.kaskadanagrod.pl. W przypadku odnalezienia swojego kodu z kuponu na liście zwycięskich kodów, Gracz powinien się skontaktować z Organizatorem loterii pod numerem infolinii (22) 549 30 30.

Szczegóły dotyczące loterii, w tym jej regulamin, będą dostępne od 11 stycznia 2016 r. na stronie www.kaskadanagrod.pl.

Zapraszamy do zabawy!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na