Loteria Urodzinowa Kaskada – pierwszy los z kodem na samochód kupiony

Loteria Urodzinowa Kaskada – pierwszy los z kodem na samochód kupiony

Miło nam poinformować, że 13 stycznia w kolekturze w Wojkowicach przy ul. Pułaskiego 1 został kupiony los Kaskady z kuponem Loterii Urodzinowej Kaskada o kodzie 92402621, do którego przypisany jest samochód Renault Twingo. Szczęśliwcowi serdecznie gratulujemy, a Państwa zapraszamy do zabawy z Loterią Urodzinową Kaskada.

Przypomnijmy zasady udziału w loterii. Aby zagrać o wspaniałe nagrody, w tym samochody Renault Twingo, notebooki Lenovo IdeaPad czy aparaty Sony Alpha, wystarczy kupić los Kaskady i sprawdzić dołączony do niego kupon loterii z kodem. Kody można sprawdzić na plakatach i ulotkach dostępnych w punktach LOTTO lub na stronie www.kaskadanagrod.pl. W przypadku odnalezienia swojego kodu z kuponu na liście zwycięskich kodów, Gracz powinien się skontaktować z Organizatorem loterii pod numerem infolinii (22) 549 30 30.

Szczegóły dotyczące loterii, w tym jej regulamin, są dostępne od na stronie www.kaskadanagrod.pl.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na