Loteria Urodzinowa Kaskada trwa! Kupiono kolejne losy z kodami na samochody!

Loteria Urodzinowa Kaskada trwa! Kupiono kolejne losy z kodami na samochody!

Wspaniałe wieści płyną z trwającej Loterii Urodzinowej Kaskada! Ubiegły tydzień okazał się bardzo szczęśliwy dla dwóch graczy, którzy zakupili losy Kaskady wraz z kuponami Loterii Urodzinowej. Pod zamieszczonymi na nich kodami kryły się dwa samochody Renault Twingo!

Pierwszy kupon o kodzie 44363037 wydany został 20 stycznia w kolekturze we Wrześni przy ulicy Kosynierów 90. Drugi natomiast – o numerze kodu 63001062 – 23 stycznia w kolekturze przy ul. Powstańców Wlkp. 99 w Pile. Szczęśliwcom serdecznie gratulujemy, a Państwa zapraszamy do zabawy z Loterią urodzinową Kaskada!

Przypomnijmy zasady udziału w loterii. Aby zagrać o wspaniałe nagrody, w tym samochody Renault Twingo, notebooki Lenovo IdeaPad czy aparaty Sony Alpha, wystarczy kupić los Kaskady i sprawdzić dołączony do niego kupon loterii z kodem. Kody można sprawdzić na plakatach i ulotkach dostępnych w punktach LOTTO lub na stronie www.kaskadanagrod.pl. W przypadku odnalezienia swojego kodu z kuponu na liście zwycięskich kodów, Gracz musi zachować kupon loterii i  się skontaktować z Organizatorem loterii pod numerem infolinii (22) 549 30 30.

Szczegóły dotyczące loterii, w tym jej regulamin, są dostępne od na stronie www.kaskadanagrod.pl.

UWAGA: Nadal do wygrania czekają samochody marki Renault Twingo oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Pula kuponów z kodami jest ograniczona!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na