Od 1 stycznia 2015 roku w Kaskadę można grać na 6 kolejnych losowań!

Od 1 stycznia 2015 roku w Kaskadę można grać na 6 kolejnych losowań!

Ta informacja na pewno ucieszy miłośników Kaskady. Otóż od 1 stycznia 2015 roku będzie można grać w Kaskadę nie tylko na najbliższe losowanie, ale także na pięć kolejnych (na każdy dzień zostanie wydany osobny los z nowymi zestawami liczb). Jest to wygodne rozwiązanie dla tych Graczy, którzy lubią grać w Kaskadę, ale rzadko bywają w punktach sprzedaży LOTTO.

Przypomnijmy, że na każde losowanie do sprzedaży przeznaczona jest pula 1 352 078 losów Kaskady, wśród których znajduje się ten wart 250 000 zł. Jak grać o główną wygraną? Wystarczy kupić los za 2 zł. Za tę kwotę otrzymamy dwa niepowtarzalne zestawy liczb na jednym losie. Wygrana może paść w pierwszym lub drugim z nich. Dodajmy, że losowanych jest 12 z 24 liczb. Wygrywamy wtedy, gdy w jednym z zestawów znajdzie się od 8 do 12 wylosowanych liczb.

Losowania Kaskady odbywają się codziennie. Możemy je oglądać o godzinie 21.40 w Studiu LOTTO (na antenie TVP Info) oraz na www.lotto.pl. Więcej informacji o loterii znajdziemy pod tym adresem: http://www.lotto.pl/kaskada.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na