Prawdziwy wysyp świątecznych wygranych w LOTTO

Prawdziwy wysyp świątecznych wygranych w LOTTO

Świąteczne losowania gier LOTTO przyniosły aż siedem głównych wygranych. Grający w Gdańsku, Gdyni, Lubartowie, Płocku, Szczecinie i Wolicy powinni sprawdzić swoje kupony z zakładami Ekstra Pensji, Mini Lotto i Kaskady. Najwięcej wygranych padło 24 grudnia, w tym aż trzy w coraz bardziej popularnej grze Ekstra Pensja.

Przejdźmy do szczegółów. Spokój na najbliższe dwadzieścia lat zapewnili sobie grający w Ekstra Pensję w Lubartowie, Płocku i Wolicy. Dlaczego? Główną wygraną w tej grze jest wypłacana przez 20 lat co miesiąc kwota 5000 zł! Każdy z Graczy wybrał inny sposób zdobycia Ekstra Pensji. W Lubartowie (kolektura przy ul. Lubelskiej 79) został zawarty 1 zakład metodą chybił – trafił za 5 zł. W Płocku (kolektura przy ul. Obrońców Płocka 1920 r. 25) Grający zawarł 4 zakłady na jedno losowanie za 20 zł samodzielnie typując wygrany zestaw liczb. Natomiast w Wolicy pod Warszawą (kolektura pod adresem Wolica 114d) Gracz również samodzielnie skreślił liczby i opłacił je na dwa kolejne losowania.

Dla porządku podajmy szczęśliwy zestaw wylosowanych liczb w Ekstra Pensji z 24 grudnia br. Były to: 7, 13, 20, 25, 33 i 4. Dzięki nim lista wygranych w najmłodszej grze LOTTO: Ekstra Pensji liczy już 12 pozycji. Przypomnijmy, że Ekstra Pensja jest w sprzedaży od połowy października tego roku. Jak zagrać w Ekstra Pensję? Należy wytypować (samodzielnie lub na chybił trafił) 5 liczb z 35 oraz 1 z 4. W grze można zawierać zakłady na jedno lub więcej losowań (do ośmiu maksymalnie). Odbywają się one w środy i niedziele o godz. 21.40. Dodajmy, że gra ma aż 8 stopni wygranych o gwarantowanej wysokości, w tym główną: 5 000 zł miesięcznie przez 20 lat.

Również 24 grudnia padły dwie główne wygrane w Mini Lotto warte każda po 123 277,50 zł: w Płocku w punkcie przy ul. Kolegialnej 29 nasz Gracz kupił 4 zakłady chybił – trafił na 2 losowania za 10 zł oraz w Gdyni przy ul. Bohaterów Starówki Warszawskiej 3, gdzie zwycięski zakład był jednym z 4 zawartych metodą chybił – trafił za 5 zł. Tego dnia szczęście miał także Gracz Kaskady, który wygrał główną wygraną: 250 000,00 zł w Gdańsku, w punkcie LOTTO przy ul. Słowackiego 51.

Na koniec wspomnijmy o kolejnej „piątce”, jaka padła 25 grudnia br. na zakład Mini Lotto zawarty w punkcie przy ul. Przodowników Pracy 46 w Szczecinie. Grający sam wytypował liczby dla pięciu zakładów na 1 losowanie płacąc jedynie 6,25 zł. Ten zwycięski zakład przyniósł mu 106 760,80 zł wygranej.

Gratulujemy wysokich wygranych! Przypominamy, że już dzisiaj kolejne losowania: Kaskady, Lotto (przewidywana pula na wygrane I stopnia to 3 miliony zł), Mini Lotto i Multi Multi. Można je obejrzeć na żywo w TVP Info i na www.lotto.pl o godz. 21.40. Zapraszamy!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na