Weekendowe wygrane w Lotto (Opole), Ekstra Pensji i Kaskadzie (w Warszawie)

Weekendowe wygrane w Lotto (Opole), Ekstra Pensji i Kaskadzie (w Warszawie)

Najwyższa weekendowa wygrana, czyli „szóstka” w Lotto warta 2 867 733,50 zł, padła w Opolu; dwie pozostałe - w Ekstra Pensji (5 000 zł co miesiąc przez 20 lat) i Kaskadzie (250 000 zł) - w Warszawie. Główne wygrane w Lotto i Kaskadzie odnotowano w sobotę, a w Ekstra Pensji – w niedzielę. Obie warszawskie wygrane padły w sklepach Tesco, co potwierdza, że warto przy okazji zakupów odwiedzić punkty LOTTO, żeby zagrać w ulubiona grę.

Lotto. Osoba, które odwiedziła opolski punkt LOTTO przy ul. Niemodlińskiej 23/15 całkowicie zdała się na szczęście i zagrała na chybił trafił. Czasem, tak jak właśnie w jej przypadku, wystarczy zakład Lotto z Plusem za 4 złote, żeby z dnia na dzień stać się Lottomilionerem. Dodajmy, że z sześciu „szóstek” odnotowanych w Opolu, ta ostatnia jest najwyższą.

Ekstra Pensja. Gracz, który od niedzieli przez najbliższe 20 lat będzie spokojny o wpływy na konto, odwiedził kolekturę mieszczącą się w sklepie Tesco przy ul. Stalowej w Warszawie. Kupił tu kilka zakładów ten popularnej gry, samodzielnie typując liczby każdego z nich. To piąta główna wygrana w Ekstra Pensji w Warszawie.

Kaskada. Ta wygrana (250 000 zł) również padła w stołecznym sklepie Tesco, tyle że mieszczącym się przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 14. Jest to siedemnasta główna wygrana w Kaskadzie odnotowana w Warszawie.

Od soboty lista Lottomilionerów liczy już 1100 pozycji. Szanse by na nią trafić mamy trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Losowania Lotto i Lotto Plus możemy oglądać o godz. 21.40 w Studiu LOTTO na antenie TVP Info oraz w internecie na stronie www.lotto.pl. W Ekstra Pensję możemy zagrać w środy, piątki i niedziele o tej samej porze, natomiast w Kaskadę dwa razy dziennie przez cały tydzień (o godz. 14.00 i 21.40).

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na