Zakończenie Loterii Urodzinowej Kaskada

Zakończenie Loterii Urodzinowej Kaskada

Miło nam poinformować, że zostały już wydane wszystkie kupony promocyjne Loterii Urodzinowej Kaskada zawierające szczęśliwe kody, do których przypisane były atrakcyjne nagrody. Tym samym po wyczerpaniu całej puli kuponów, zakończyliśmy dzisiaj Loterię Urodzinową Kaskada.

Te najbardziej wartościowe kupony z kodami, do których przypisane były samochody Renault Twingo zostały wydane graczom Kaskady w kolekturach w Wojkowicach, Wrześni, Pile, Wieluniu oraz Łodzi. Do naszych graczy trafiły także kupony z kodami, pod którymi kryło się ponad 200 innych nagród, w tym: notebooki, aparaty fotograficzne oraz tablety. Dziękujemy Państwu za udział w loterii oraz zapraszamy do wspólnej zabawy w kolejnych loteriach Totalizatora Sportowego.

Przypomnijmy, że aby zagrać o wspaniałe nagrody, w tym samochody Renault Twingo, wystarczyło kupić los Kaskady i sprawdzić dołączony do niego kupon loterii zawierający promocyjny kod. Można je było sprawdzić na plakatach i ulotkach dostępnych w punktach LOTTO lub na stronie www.kaskadanagrod.pl . W przypadku odnalezienia swojego kodu z kuponu na liście zwycięskich kodów, Gracz powinien się skontaktować z Organizatorem loterii do 19 lutego 2016 roku pod numerem infolinii (22) 549 30 30.
 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na