Coraz więcej wysokich wygranych w grze Keno

Coraz więcej wysokich wygranych w grze Keno

Gra Keno daje swoim graczom coraz więcej powodów do szczęścia. Od początku 2016 roku już 129 graczy trafiło wygrane o wartości ponad 10 000 zł, a co za tym idzie znaleźli się oni na liście najwyższych wygranych w Keno. Co istotne, po 1 maja, kiedy wprowadzono skrócenie czasu pomiędzy losowaniami Keno z 5 do 4 minut, aż 57 osób trafiło wygraną przekraczającą 10 000 zł.

Najszczęśliwsi gracze Keno wzbogacili się w tym roku już o kwotę 3 023 500 zł i należy przypuszczać że wartość ta będzie rosła. Warto również podkreślić, iż główna wygrana, czyli 200 000 zł, padła w ciągu ostatnich 7 miesięcy już 3 krotnie. Co jednak najistotniejsze z punku widzenia graczy Keno łączna suma wygranych wypłaconych w ciągu pierwszych 7 miesięcy roku wyniosła aż 146 661 128 zł!

Miastem, w którym w tym roku padło najwięcej wysokich wygranych, bo aż 5, jest Kraków. Na drugiej pozycji uplasował się Poznań (cztery wygrane). Czy do końca roku zmieni się układ szczęśliwych miast Keno? Tego nie wie nikt, niemniej jeśli tak się stanie, z całą pewnością poinformujemy o tym na stronie www.lotto.pl/keno.

Zapraszamy do punktów LOTTO i gry w Keno!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na