Milion złotych w Lotto Plus w Dąbrowie Tarnowskiej

Milion złotych w Lotto Plus w Dąbrowie Tarnowskiej

Od wtorku lista Lottomilionerów liczy 1102 pozycje. Dąbrowa Tarnowska pojawiła się na niej dwukrotnie - pierwszy raz 18 sierpnia 2009 roku, kiedy odnotowano tu główną wygraną w Lotto - 3 251 884,60 zł (jest to do dziś lokalny rekord wysokości wygranej), a drugi raz właśnie wczoraj, bowiem padła tu „szóstka” w Lotto Plus warta 1 000 000 zł.

Punkt LOTTO, w którym zagrał nowy Lottomilioner, mieści się przy ul. Sucharskiego 7. Warto wspomnieć, że jest to punkt, w którym szczęście już wielokrotnie uśmiechnęło się do naszych Graczy, bowiem w Mini Lotto w 2014 i 2015 roku padły tu główne wygrane. Wtorkowy Lottomilioner kupił zakład Lotto Plus na kilka losowań. Oto sześć liczb, które znalazły się na jego kuponie, a które zostały wylosowane we wtorek: 6, 22, 29, 47, 48, 49. Przypomnijmy, że tylko w tym miesiącu padły po dwie „szóstki” w Lotto i Lotto Plus.

Warto wspomnieć także o dwóch wygranych w Mini Lotto. W miejscowościach Cedry Małe (woj. pomorskie) oraz Kępno (woj. wielkopolskie) dwóch szczęśliwców trafiło „piątki” o wartości 132 358,70 zł. Wczorajsze losowanie okazało się także szczęśliwe dla gracza Keno, grającego w kolekturze w Polanicy-Zdroju – wygrał on bowiem 200 000 zł!

Szanse by trafić na listę Lottomilionerów mamy trzy razy w tygodniu: we wtorki, czwartki i soboty. Losowania Lotto i Lotto Plus możemy oglądać o godz. 21.40 w Studiu LOTTO na antenie TVP Info oraz w internecie na stronie www.lotto.pl.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na