Co nowego?

Informujemy, że począwszy od dnia 1 maja 2016 zostały wprowadzone następujące zmiany w grze liczbowej Keno:

1. Zmiany częstotliwości losowań:

Od 1 maja 2016 losowania gry Keno odbywają się, już co 4 minuty. Skrócenie czasu pomiędzy losowaniami, a co za tym idzie również czasu oczekiwania na wynik ma sprawić że gra Keno stanie się jeszcze bardziej ekscytująca i emocjonująca, a gracze będą mogli wygrywać jeszcze częściej niż dotychczas!

2. Wydłużenie godzin losowań:

Dotychczas losowania gry Keno odbywały się w godzinach 6:45 - 21:30. W związku z tym, iż coraz więcej punktów oferujących gry LOTTO otwartych jest również w późniejszych godzinach, postanowiono, aby Keno było losowane i jednocześnie dostępne jeszcze dłużej. Od 1 maja 2016 pierwsze losowanie Keno odbywa się o 6:34, a ostatnie o 23:54. Dzięki wprowadzonym zmianom gracze Keno każdego dnia mają aż 261 szanse na zdobycie nawet 2 000 000 zł!

3. Zmiana blankietu:

• Uczestnictwo w aż 50 losowaniach - najważniejsza modyfikacja to ilość losowań, na które można zagrać wykorzystując jeden blankiet. Z dotychczasowych 30 ich liczba wzrosła do 50. Dzięki temu jeden zakład Keno może pozostawać w grze przez 200 minut, czyli ponad 3 godziny!

• Wybór dodatkowego zestawu liczb - na nowym blankiecie Keno, zostało dodane czwarte pole gry, dzięki czemu można wybrać dodatkową kombinację swoich szczęśliwych liczb.”


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na