„Szóstki” w Lotto Plus w Gdyni i Opatowie

„Szóstki” w Lotto Plus w Gdyni i Opatowie

Mamy dwie kolejne „szóstki” w Lotto Plus. Tym razem milion za złotówkę trafiły osoby, które zagrały w Gdyni i Opatowie. Gratulujemy! Od wczoraj lista Lottomilionerów liczy już 857. pozycji.  

Gdyńska wygrana padła w punkcie LOTTO przy ul. Gryfa Pomorskiego 79 E. Nasz Gracz kupił jeden zakład Lotto z opcją Plus na chybił trafił za 4 złote. Szczęśliwiec, który odwiedził opatowską kolekturę przy ul. Armii Krajowej 9 kupił dwa zakłady z Plusem płacąc 8 zł. Co ciekawe, sam wytypował „szóstkę” wartą milion złotych.

Przy okazji dodajmy, że od 1996 roku w Gdyni padło 17 „szóstek” wartych co najmniej milion złotych. Jeśli zaś mówimy o Opatowie, to miasto to ma od wczoraj swojego pierwszego Lottomilionera.

Jak grać z Plusem? Mówiąc najkrócej, wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu Lotto, by wziąć udział w dodatkowym losowaniu miliona złotych. To oznacza, że nasze liczby dwa razy grają o wielką wygraną – najpierw w Lotto, a później w Lotto Plus. W tym dodatku losowanych jest, tak jak w Lotto, 6 z 49 liczb. Wygrane są gwarantowane - „szóstka” jest warta 1 000 000 złotych, „piątka” - 3 500 zł, „czwórka” – 100 zł, a „trójka” – 10 zł.

Przypomnijmy, że w sobotę w puli na najwyższe wygrane w Lotto czeka na Państwa 3 000 000 zł oraz 1 000 000 zł w Lotto Plus. Każdy Gracz ma szansę by znaleźć się na liście Lottomilionerów. Średnio raz w tygodniu komuś to się zdarza. Losowania odbywają się we wtorki, czwartki i soboty o godz. 22.15. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i na stronie www.lotto.pl.

Na zakończenie jeszcze jedna ważna informacja. Otóż wszystkie wysokie wygrane (powyżej 2 000 zł) są wypłacane w jednym z 17. oddziałów naszej spółki. Pamiętajmy też, że w przypadku kwot powyżej 2 280 zł pobierany jest podatek w wysokości 10% wygranej kwoty. Przypomnijmy również, że wypłata wygranej nie jest dzielona na raty. Gracz odbiera ją w całości. Od niego zależy czy chce wziąć pieniądze w gotówce, czy woli by przelano mu ją na konto lub kilka kont bankowych. Dla Państwa bezpieczeństwa i wygody proponujemy wybór tej drugiej opcji.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na