Galewice mają swojego pierwszego Lottomilionera

Galewice mają swojego pierwszego Lottomilionera

Wtorkowe losowanie Lotto Plus zakończyło się bardzo szczęśliwie dla osoby, która zagrała
w Galewicach (województwo łódzkie). Ktoś, kto odwiedził miejscowy punkt sprzedaży sieci LOTTO przy ul. Konopnickiej 3, trafił „szóstkę” wartą 1 000 000 zł. Takiego prezentu pod choinką mógłby sobie życzyć każdy.

Teraz szczegóły. Nasz Gracz kupił dwa zakłady Lotto z opcją Plus za 8 zł. Wprawdzie nie miał szczęścia w pierwszym losowaniu Lotto, jednak – jak już wiemy – opłaciło się dopłacić po złotówce by zagrać także w Lotto Plus. Oto zestaw liczb, który przyniósł mu milionową wygraną:
3, 5, 10, 11, 40, 41. Dodajmy, że nasz Klient sam wybrał liczby obu zakładów.

Przy okazji przypominamy, że już 24 grudnia czeka na nas SuperKUMULACJA! Tym z Państwa, którzy jeszcze o tym nie słyszeli, wyjaśniamy w czym rzecz. Otóż bez względu na to czy w losowaniu 21 grudnia (sobota) padnie główna wygrana, czy też nie, to Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, dodatkowo powiększy pulę na najwyższe wygrane w losowaniu wigilijnym. O tym, jaka kwota będzie ostatecznie do wygrania, dowiemy się po losowaniu 21 grudnia.

Z pewnością „szóstka” w Lotto to trafiony prezent. Zatem jeśli zechcecie Państwo zrobić bliskim osobom oryginalną świąteczną niespodziankę, to na pewno warto wziąć pod uwagę zakup kuponu Lotto na to szczególne losowanie. Może się okazać, że najbliższe Święta będą dla Państwa i Państwa bliskich naprawdę niezapomniane. Gra zaczyna się już od 3 złotych, bowiem tyle kosztuje zakład Lotto. Jeśli dodamy do niego złotówkę, to weźmiemy także udział w losowaniu Lotto Plus, dzięki czemu dostaniemy dodatkową szansę na wygranie miliona złotych. Z pewnością o tym, że warto dodać tę złotówkę, wie już ktoś, kto zagrał w Galewicach.

Przypominamy, że w najbliższym losowaniu Lotto w puli na najwyższe wygrane może się zgromadzić nawet 10 000 000 zł. Oczywiście czeka też na Państwa gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus. Losowania Lotto, Lotto Plus oraz Mini Lotto odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w internecie na stronie www.lotto.pl.  Dołącz do nas na