Kolejne „szóstki” w Lotto. Nie ma to jak zagrać w Pruszczu Gdańskim

Kolejne „szóstki” w Lotto. Nie ma to jak zagrać w Pruszczu Gdańskim

Szczęście sprzyja grającym w Pruszczu Gdańskim. Pierwsza w historii tego miasta „szóstka” (4,1 mln zł) padła dwa tygodnie temu. Po wtorkowym losowaniu pruszczańskich Lottomilionerów jest już dwóch. Wygrane (po 4 641 111,4 zł) za trafienie sześciu liczb (7, 10, 11, 12, 19, 27) trafią do graczy z Pruszcza i podkrakowskiej Rącznej. Gratulujemy!

Niecodzienna kumulacja szczęścia w Pruszczu Gdańskim trwa od 7 listopada. Gracz punktu przy
ul. Wita Stwosza 2/1 wygrał 4 157 130,20 zł. Była to pierwsza wygrana w historii 27-tysięcznego miasta.

Po dwóch tygodniach od tego zdarzenia kumulację (9,28 mln zł) rozbiło dwóch szczęściarzy. Ponownie jednym z nich jest osoba grająca w punkcie LOTTO w Pruszczu Gdańskim. Tym razem Gracz kolektury przy Krzemienieckiej 2 samodzielnie wytypował jeden zestaw liczb na dziesięć kolejnych losowań. Kwotą z kumulacji podzieli się z osobą grającą w miejscowości Rączna (małopolskie). Właśnie tam sprzedano kupon z trzema zakładami na chybił trafił z równie magicznym zestawem liczb. Wspomniane „szóstki” warte są po 4 641 111,40 zł każda.

W tym roku lista Lottomilionerów powiększyła się już 61 osób i obecnie liczy 926 pozycji.

Pamiętajmy, że w najbliższym losowaniu Lotto w puli na najwyższe wygrane czeka na Państwa
2 000 000 zł oraz gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus. Losowania Lotto, Lotto Plus oraz Mini Lotto odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w internecie na stronie www.lotto.pl


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na