Kumulacja trwa! Wysokie wygrane w Ekstra Pensji i Lotto Plus!

Kumulacja trwa! Wysokie wygrane w Ekstra Pensji i Lotto Plus!

Mimo, że kumulacja w Lotto nie została jak na razie rozbita i już we wtorek możemy zagrać nawet o 17 000 000 zł, to weekendowe losowania nasi Gracze mogą uznać za bardzo udane. Już w piątek w Warszawie padła główna wygrana w Ekstra Pensji (5 000 zł miesięcznie przez 20 lat). W sobotę odnotowano natomiast „szóstkę” w Łodzi w wysokości 1 000 000 zł w Lotto Plus.

Zacznijmy od „szóstki”, która potwierdziła, że dołożenie złotówki do zakładu Lotto może pomóc naszemu szczęściu. Przekonał się o tym Gracz, który zagrał w kolekturze przy ulicy Prądzyńskiego 1/3 w Łodzi. Szczęśliwcowi wystarczyło zawarcie jednego zakładu z plusem na chybił trafił. Liczbami wartymi 1 000 000 zł okazały się: 2, 3, 10, 13, 23, 44. Gratulujemy!

Warszawa natomiast już po raz jedenasty znalazła się na liście miast, w których odnotowano główne wygrane w Ekstra Pensji. Osoba, która może cieszyć się z 5 000 złotych wypłacanych przez 20 lat, zagrała w punkcie LOTTO mieszczącym się na stacji metra „Stokłosy”. W tym przypadku szczęśliwiec kupił jeden zakład i zagrał na własne liczby (5, 6, 12, 18, 32 oraz 1). Również gratulujemy!

Kumulacja natomiast rozkręciła się na dobre i już w najbliższy wtorek możemy zagrać nawet o 17 000 000 zł!  Przypominamy, że losowania Lotto i Lotto Plus odbywają się we wtorki, czwartki i soboty, natomiast szanse na główną wygraną w Ekstra Pensji, mamy trzy razy w tygodniu: w środy, piątki oraz niedziele. Losowania odbywają się o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w Internecie na stronie www.lotto.pl.

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na