Pierwsza „szóstka” w Tychach. I to od razu bardzo wysoka - 9 644 106,00 zł!

Pierwsza „szóstka” w Tychach. I to od razu bardzo wysoka - 9 644 106,00 zł!

Tychy znalazły się na liście miast, w których grają Lottomilionerzy. Ktoś, kto zagrał właśnie tu,  trafił „szóstkę” w Lotto o wartości aż 9 644 106,00 zł. Jeśli ów Gracz nie kupił jeszcze najbliższym prezentów pod choinkę, to teraz na pewno będzie mógł to ze spokojem zrobić.

Przejdźmy do szczegółów. Nowy Lottomilioner odwiedził punkt LOTTO, który mieści się przy ul. Budowlanych 75 w Tychach. Sam wybrał liczby trzech zakładów (z opcją Plus), za które zapłacił 12 zł. Jeden z nich okazał się być przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Oto liczby, które wybrał nasz Klient, a które przyniosły mu niezwykłe szczęście: 12, 19, 20, 22, 23, 24.

Przy okazji przypominamy, że już 24 grudnia czeka na nas SuperKUMULACJA! Na czym ona polega? Otóż bez względu na to czy w losowaniu 21 grudnia (sobota) padnie główna wygrana, czy też nie, to Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, dodatkowo powiększy pulę na najwyższe wygrane
w losowaniu wigilijnym. Więcej informacji już wkrótce.

Na zakończenie dodajmy, że lista Lottomilionerów, czyli osób, które wygrały milion złotych i więcej, liczy już 930 pozycji.

Przypominamy, że w najbliższym losowaniu Lotto w puli na najwyższe wygrane czeka na Państwa
2 000 000 zł, a także gwarantowany 1 000 000 zł w Lotto Plus. Losowania Lotto, Lotto Plus oraz Mini Lotto odbywają się we wtorki, czwartki oraz soboty o godz. 21.40. Możemy je oglądać zarówno na antenie TVP Info, jak i w internecie na stronie www.lotto.pl.  


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na