SuperKUMULACJA na Święta, czyli wyjątkowa szansa na spełnienie najśmielszych marzeń!

SuperKUMULACJA na Święta, czyli wyjątkowa szansa na spełnienie najśmielszych marzeń!

Są Święta – są prezenty. My też o tym pamiętamy. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla naszych Graczy wyjątkowy prezent – SuperKUMULACJĘ na losowanie 24 grudnia. Bez względu na to czy w poprzedzającym je losowaniu padnie główna wygrana, Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, dodatkowo powiększy pulę na najwyższe wygrane
w losowaniu wigilijnym. O tym, jaka kwota będzie ostatecznie do wygrania, dowiemy się po losowaniu 21 grudnia, ale już teraz zapewniamy, że będzie o co grać. 

„Szóstka” w Lotto to trafiony prezent, zatem jeśli zechcecie Państwo zrobić bliskim osobom oryginalną świąteczną niespodziankę, to na pewno warto wziąć pod uwagę kupon Lotto na to szczególne losowanie. Może się okazać, że te Święta będą dla Państwa i Państwa bliskich naprawdę niezapomniane.

Przypomnijmy, że gra zaczyna się już od 3 złotych, bowiem tyle kosztuje zakład Lotto. Jeśli dodamy do niego złotówkę, to weźmiemy także udział w losowaniu Lotto Plus, dzięki czemu dostaniemy dodatkową szansę na wygranie miliona złotych.

Zapraszamy do punktów LOTTO. SuperKUMULACJA na Święta już 24 grudnia. Losowanie będzie transmitowane na żywo w TVP Info o 21:40.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na