Szczęśliwy wtorek w LOTTO – główna wygrana w Lotto Plus, Kaskadzie i pięć w Mini Lotto

Szczęśliwy wtorek w LOTTO – główna wygrana w Lotto Plus, Kaskadzie i pięć w Mini Lotto

Takie dni nie zdarzają się często. Wtorkowe losowania przyniosły łącznie aż siedem głównych wygranych: milionową w Lotto Plus, 250 000 zł w Kaskadzie i pięć „piątek” w Mini Lotto wartych po 53 487 zł każda.

A teraz szczegóły wtorkowych losowań. „Szóstka” w Lotto Plus padła w Knurowie. Pierwszy knurowski Lottomilioner zagrał w punkcie przy ul. Batorego 2. Kupił dwa zakłady Lotto z Plusem płacąc 8 zł. Należy podkreślić, że sam wybrał szczęśliwe sześć liczb.

Gdzie padła główna wygrana w Kaskadzie? Szczęście dopisało osobie, która zagrała we wrocławskim punkcie LOTTO usytuowanym u zbiegu ulic Prusa i Górnickiego. Jest to czwarta tak wysoka wygrana (250 000 zł) w Kaskadzie, która padła w tym mieście.

Jak już wspomnieliśmy, wczoraj padło pięć „piątek” w Mini Lotto. Każda z nich jest warta dokładnie 53 487 zł. Zacznijmy od miejscowości Nowe. To tu właśnie jeden z naszych Graczy odwiedził punkt LOTTO przy ul. Tczewskiej 4. Zakupił dwa zakłady płacąc 2,50 zł. Sam wybrał „piątkę” wartą ponad 54 tys. zł. Dwa zakłady, tyle że na chybił trafił, kupił też ktoś, kto zagrał w Rybniku przy ul. Patriotów 32. Kolejną miejscowością, w której padła wczoraj „piątka”, jest Tolkmicko. W znajdującym się przy ul. Świętojańskiej 17B jeden z naszych Klientów kupił dziesięć zakładów na chybił trafił, płacąc 12,50 zł. Jeden z nich był „strzałem w dziesiątkę”, bo przyniósł upragnioną wygraną. Z kolei osoba, która we wtorek zagrała
w wałbrzyskim punkcie sprzedaży LOTTO przy ul. Palisadowej 15, sama wytypowała liczby dwóch zakładów. Można powiedzieć, że „miała nosa”, bowiem tego dnia wygrała grubo ponad 50 tys. zł. I na koniec Wschowa. Tu, podobnie jak w poprzednim przypadku, jeden z naszych Graczy sam wytypował „piątkę”. Zagrał za 2,50 zł (dwa zakłady) w kolekturze przy ul. Targowej 3.

Serdecznie gratulujemy wygranych i jak zawsze zapraszamy do odwiedzenia punktów LOTTO.

 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na