W grudniu padło już pięć „szóstek” w Lotto Plus. Ostatnia w Lublinie.

W grudniu padło już pięć „szóstek” w Lotto Plus. Ostatnia w Lublinie.

Początek grudnia jest niezwykle szczęśliwy dla miłośników Lotto Plus. Mimo że mamy dopiero ósmy dzień miesiąca, odnotowaliśmy już pięć „szóstek” w tej grze. Wszystkim grudniowym Lottomilionerom gratulujemy wspaniałych wygranych!

A teraz szczegóły sobotniej wygranej. Jak już Państwo wiedzą, padła ona w Lublinie. Szczęście naszemu Graczowi przyniósł punkt LOTTO przy Al. Wincentego Witosa 32. Nasz nowy Lottomilioner kupił tu zakład Lotto z Plusem na chybił trafił za 4 zł. Ten przykład pokazuje, że warto dopłacić złotówkę do zakładu Lotto, żeby wziąć udział w grze o milion złotych w losowaniu Plusa. Dla porządku przypomnijmy jeszcze liczby, które zostały wylosowane w sobotę: 12, 19, 25, 29, 36, 38.

Na koniec informujemy, że już jutro w puli na najwyższe wygrane w Lotto może się znaleźć aż 12 000 000 zł. Oczywiście we wtorek zagramy też o gwarantowany milion złotych w Lotto Plus. Na losowania obu gier zapraszamy Państwa o godz. 21.40. Transmisje Studia LOTTO na antenie TVP Info oraz w internecie na stronie www.lotto.pl.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na