Gwiazdkowy prezent od losu dla kogoś, kto zagrał w Chojnie

Gwiazdkowy prezent od losu dla kogoś, kto zagrał w Chojnie

Dwa miliony złotych w Lotto wygrał ktoś, kto we wtorek trafił „szóstkę” w Chojnie (woj. zachodniopomorskie). Nigdy wcześniej nie odnotowano tu tak wysokiej wygranej. Nasz nowy Lottomilioner z pewnością ucieszy się z tak wspaniałego gwiazdkowego prezentu od losu. Jeśli jeszcze nie nabył prezentów dla bliskich, to teraz może ze spokojem wybierać nawet najbardziej fantazyjne.

Warto wspomnieć, że w minioną sobotę padła ”szóstka” w oddalonym o nieco ponad 50 km Szczecinie (4 609 043,90 zł). To nie wszystko, bowiem wczoraj w Gryficach padła „piątka” w Mini Lotto (252 819,50 zł, kolektura przy ul. Kościuszki 62). Czy można już mówić o początku dobrej passy Graczy z woj. zachodniopomorskiego? Przekonamy się o tym po kolejnych losowaniach gier LOTTO, a teraz już czas na szczegóły wczorajszej wielkiej wygranej.

Osoba, która zagrała w Chojnie w punkcie LOTTO przy ul. Kościuszki 18, całkowicie zaufała swojemu szczęściu wybierając metodę na chybił trafił. Opłaciło się. Zakład za 3 złote wystarczył, żeby stać się 1009. Lottomilionerem.

Na zakończenie przypominamy, że w najbliższym losowaniu Lotto zagramy o 2 000 000 zł, a w Lotto Plus o 1 000 000 zł. Na losowania obu gier zapraszamy o godz. 21.40. Transmisje Studia LOTTO na antenie TVP Info oraz w internecie na stronie www.lotto.pl.


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na