Kolejna osoba wygrała spokojną przyszłość – Ekstra Pensja w Lubaniu!

Kolejna osoba wygrała spokojną przyszłość – Ekstra Pensja w Lubaniu!

Wczorajsze losowanie Ekstra Pensji okazało się bardzo szczęśliwe dla osoby grającej w miejscowości Lubań na Dolnym Śląsku. Gracz, który zagrał w kolekturze mieszczącej się w centrum handlowym przy ulicy Kopernika 30, przez najbliższe dwadzieścia lat będzie cieszył się z comiesięcznej „pensji” w wysokości 5000 zł!

To pierwsza Ekstra Pensja, która padła w Lubaniu, a czterdziesta druga w Polsce!  Szczęśliwe liczby, które zapewniły graczowi stabilizację przez dwie dekady, to: 6, 7, 17, 27, 35 oraz 2. Warto wspomnieć, że nasz Klient zagrał na chybił trafił na kilka losowań i już pierwsze z nich przyniosło mu wspaniałą wygraną. Serdecznie gratulujemy!

Wczorajszy wieczór to również wygrana w wysokości 206 694 zł dla gracza z Płocka, który w Mini Lotto zawarł trzy zakłady na chybił trafił w kolekturze przy ulicy Wyszogrodzkiej 98a. Warto podkreślić, że jest to już piąta główna wygrana w tej grze w listopadzie.

Przypominamy, że już dziś czeka nas kolejne losowanie Lotto, w którym do wygrania może być nawet 9 000 000 zł! Transmisja na stronie www.lotto.pl, a także na antenie TVP Info o godz. 21:40!

Zapraszamy do punktów LOTTO!


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na