Loteriada – wakacyjna zabawa z LOTTO zakończona!

Loteriada – wakacyjna zabawa z LOTTO zakończona!

9 tygodni naprawdę gorącej rozrywki, 12 rozlosowanych samochodów MINI ONE oraz 1000 tabletów Lenovo 7” – tak w dużym skrócie możemy podsumować jedną z największych loterii promocyjnych w kraju!

Loteriada ponownie udowodniła, że proste zasady i wspaniałe nagrody są podstawą jej sukcesu. Przypomnijmy, że przez 2 miesiące, dwunastu zwycięzców wygrało samochody MINI ONE, w tym 3 szczęśliwców, którzy zostali posiadaczami kolorowych MINI ONE: w jasnozielonym kolorze Ekstra Pensji, w zielonym kolorze Kaskady oraz w fioletowym kolorze Multi Multi. Ponadto codziennie odbywało się losowanie tabletów Lenovo 7”. 
 
Aby wziąć udział w trwającej od początku lipca do końca sierpnia loterii wystarczyło kupić dowolne produkty z oferty LOTTO za minimum 7 złotych i zarejestrować kod z kuponu Loteriady na stronie www albo SMSem. 
 
Uroczyste przekazanie zwycięzcom samochodów wygranych w tegorocznej Loteriadzie odbędzie się podczas Wielkiej Warszawskiej - w niedzielę 27 września na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.
 
Wszystkim miłośnikom Loteriady dziękujemy za udział w loterii!
 
Organizatorem loterii audiotekstowej na zlecenie Totalizatora Sportowego był Unique One Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
 

Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na