Ostatnia październikowa Ekstra Pensja trafia do Poznania

Ostatnia październikowa Ekstra Pensja trafia do Poznania

Główna wygrana w Ekstra Pensji padła w piątek Poznaniu. Osoba, która może się już cieszyć beztroskim życiem dzięki 5 000 zł wypłacanych każdego miesiąca przez 20 lat, zagrała w punkcie LOTTO przy ul. Kraszewskiego 2. Kupiła tu cztery zakłady gry, samodzielnie wybierając liczby każdego z nich. W jednym znalazły się wylosowane 30 października liczby: 3, 5, 16, 28, 35 oraz 1.

Przypominamy, że Ekstra Pensja, jako jedyna w Polsce gra, oferuje perspektywę 20 lat stabilnego życia. Z rosnącej popularności tego produktu można wnioskować, że znakomicie wpisał się on w potrzeby Polaków. Piątkowa wygrana jest pierwszą, która padła w Poznaniu. Najszczęśliwszymi miastami dla Graczy Ekstra Pensji pozostają: Warszawa, Wrocław i Włocławek. W każdym z nich padły po trzy główne wygrane. Dodajmy, że od 11 września okazji do zdobycie wspaniałej wygranej jest więcej, ponieważ wyniki gry losowane są trzy razy w tygodniu: w środy, piątki oraz niedziele.

Informujemy też, że w ostatni piątek padły dwie „piątki” w Mini Lotto – każda po 112 578,70 zł. Szczęście uśmiechnęło się do osoby grającej w Katowicach (kolektura przy ul. Panewnickiej 26) i Zabrzu (Plac Teatralny 12). W obu przypadkach miłośnicy Mini Lotto zagrali metodą systemową, samodzielnie wybierając więcej niż pięć liczb, dzięki czemu zwiększyli swoje szanse na wygraną.

Główne wygrane w Mini Lotto zostały odnotowane także w sobotnim losowaniu tej popularnej gry. Tym razem kwoty po 133 159,30 zł wygrali Klienci LOTTO z Malborka (kolektura przy ul. Poczty Gdańskiej 26) i Chrzanowa (ul. Pęckowskiego 3). Pierwszy z nich zagrał na chybił trafił wspomnianą już metodą systemową, a drugi zdecydował się wybrać własne liczby.

Na zakończenie jeszcze jedna dobra informacja, tym razem dla miłośników Kaskady. Otóż 250 000 zł wygrał w sobotę ktoś, kto zagrał w Niechcicach (woj. łódzkie). Szczęście Graczowi przyniósł punkt LOTTO przy ul. Częstochowskiej 10. W tym roku w Kaskadzie padło już 51 głównych wygranych, z których każda jest warta ćwierć miliona złotych.
 


Infolinia 801 450 450

Opłata za połączenie jest zgodna z planem taryfikacyjnym danego operatora.

Zakłady tylko w punktach LOTTO

Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, sprzedaje swoje produkty wyłącznie w punktach opatrzonych logo LOTTO. Nie współpracujemy w tym zakresie z żadną z firm oferujących gry i loterie w internecie lub przez SMS.


Dołącz do nas na